AudioSuur luguÜhiskond & Kultuur

68 riigi andmed: vaktsineerimine ei pidurda koroona levikut üldse

Emerald Robinson

Uus uuring kinnitab, et mida rohkem inimesi on vaktsineeritud, seda enam kasvab ka Covidi juhtumite hulk.

Kas teie teadsite, et üks maailma kuulsamaid jalgpallureid, Argentina vutivõlur Sergio Aguero läks ootamatult pensionile südamehaiguse tõttu, mis ilmnes niipea, kui ta oli 33-aastaselt vaktsineeritud? Kas teadsite, et Lõuna-Koreas on vahetult pärast vaktsineerimist surnud juba 10 000 inimest? Kas teadsite, et USA mereväe sõjalaev pidi jääma sadamasse dokki, kui COVID “puhkes” täielikult vaktsineeritud meeskonna seas? Kas teadsite, et New York Timesi toimetaja suri koheselt pärast “tõhustusdoosi” saamist?

Kui palju inimesi peab veel enneaegselt surema enne, kui ühtegi nendest olulistest faktidest tohib avalikult välja lausuda?

Mõistagi on tänaseks ilmselge, et kiirustatud vaktsineerimisplaan, mille suured ravimitöösturid ja valitsused ülemaailmselt läbi surusid (“Operation Warp Speed” ehk operatsioon “välgukiirusel”, võite igal õhtul kaabeltelevisioonis kuulda mõnd paksu Ameerika lobisti seda loosungit rõõmsalt ütlemas) on maailma ajaloos seninägematute proportsioonidega kolossaalne läbikukkumine. Lihtsalt keegi ei tohi seda veel avalikult välja öelda. See on mõtteroim.

Te peaksite vaatama mööda sellest, kuidas esmaklassilise tervisega maailmatasemel sportlased haaravad rinnust kinni ja vajuvad platsil kokku (nagu Inter Milani mängija Christian Eriksen või Manchester Unitedi Victor Lindelof või Napoli Piotr Zielinski või Rennes’i Martin Terrier või Partizan Belgradi Ricardo Gomes). On täiesti normaalne, et viis jooksjat kukuvad Taiwanis ühel maratonil kokku sedasi, et kolm neist vajavad elustamisprotseduuri. Kes siis sellist asja söandab märgata?

Lõuna-Koreas on vahetult pärast vaktsineerimist surnud juba 10 000 inimest?

Kui peaksite olema kõigele lisaks veel piisavalt rumal, et vaadata montaaži 75 sportlasest, kes kukuvad kokku, samal ajal kui korporatiivmeedia loitsub väsimatult, et aset leidnu “põhjus on seni teadmata”, ja teie usk narratiivi on haihtumas, siis hei, see on üksnes teie isiklik ebaõnnestumine… ebaõnnestumine “korraliku kodanikuna”. Vaid mingid vandenõuteoreetikud võivad kahtluse alla seada selliste geeniteraapiate ohutuse ja tõhususe, mis lubati ringlusesse üksnes erakorralise kasutusloaga ja milles loobuti kõigist tavapraktikaks kasutatavatest standardtestidest ja protokollidest!

Usaldage teadust! See on ainus asi, mida Ameerika meedia idioodid saavad öelda oma suurkorporatsioonide poolt subsideeritud korporatiivuudistes, kui surnukehade arv üha kasvab ja kasvab. See kõik on ohutu ja tõhus! Tehke seda oma kogukonna kaitsmiseks! Sattusite COVIDiga haiglasse? Jumal tänatud, et olite vaktsineeritud – muidu oleks võinud asi ju veel hullemini lõppeda!

Kõigi seesuguste rahvatervise poliitikaks maskeerunud müügipakkumiste probleem seisneb vaid selles, et… need ei vasta tõele.

Tänaseks on ilmselge, et kiirustatud vaktsineerimisplaan, mille suured ravimitöösturid ja valitsused ülemaailmselt läbi surusid on maailma ajaloos seninägematute proportsioonidega kolossaalne läbikukkumine. Lihtsalt keegi ei tohi seda veel avalikult välja öelda.

Tegelikult leidis uus 68 riigis ja 2947 USA maakonnas läbi viidud pandeemiaandmete uuring, et “COVID-19 tõus ei ole seotud vaktsineerimise tasemega”. Teisisõnu, uued vaktsiinid on täielik läbikukkumine.

Aga oodake, lugu läheb veel hullemaks: riigi tasandil ei näi viimase 7 päeva jooksul olevat märgatavat seost täielikult vaktsineeritud elanikkonna protsendi ja uute COVID-19 juhtude vahel.

Tegelikult viitab trendijoon marginaalselt positiivsele seosele, nii et riikides, kus täielikult vaktsineeritud elanikkonna osakaal on suurem, on ka COVID-19 juhtude arv miljoni inimese kohta suurem. Eelkõige oli Iisraelis, kus üle 60% elanikkonnast on täielikult vaktsineeritud, viimase 7 päeva jooksul kõige rohkem  COVID-19 juhtumeid 1 miljoni inimese kohta.

Kõigi rahvatervise poliitikaks maskeerunud müügipakkumiste probleem seisneb vaid selles, et… need ei vasta tõele.

Täielikult vaktsineeritud elanikkonna protsendi ja uute COVID-19 juhtumite vahelise seose puudumist näitab veelgi ilmekamalt Islandi ja Portugali juhtum. Mõlema riigi elanikkonnast on üle 75% täielikult vaktsineeritud, ent COVID-19 juhtumeid esineb seal miljoni inimese kohta rohkem kui riikides nagu Vietnam ja Lõuna-Aafrika, kus täielikult vaktsineeritud elanike osakaal küündib vaevu 10% piirini. 

Ameerikas ei leidu ühtegi meediaväljaannet, mis oleks valmis tsiteerima järgmist fakti: “…trendijoon viitab marginaalselt positiivsele seosele, nii et riikides, kus on suurem protsent täielikult vaktsineeritud elanikkonda, esineb rohkem COVID-19 juhtumeid 1 miljoni inimese kohta.”

Mida rohkem inimesi vaktsineeritakse, seda suurem on COVID-i juhtude arv. Ka uued andmed Taanist viitavad sellele, et Omicroni variant “eelistab” nakatada vaktsineerituid. Alex Berensoni sõnul ütlevad need uued andmed meile järgnevat: “Taanis on rohkem kui 76 protsenti mitte-Omicron Covid-nakkusest ja umbes 90 protsenti Omicroni nakkustest vaktsineeritud inimestel.” See viitab veel ühele mõtteroimale, mida keegi veel valjusti välja öelda ei tohi: vaktsiinid teevad meie olukorra vaid hullemaks. Olgem seega valmis: vaktsineeritute pandeemia on käes.

Riikides, kus täielikult vaktsineeritud elanikkonna osakaal on suurem, on ka COVID-19 juhtude arv miljoni inimese kohta suurem.

Kui palju inimesi peab veel enneaegselt surema enne, kui ühtegi nendest olulistest faktidest tohib avalikult välja lausuda? Steve Kirschi hinnangul on COVID-i vaktsiinide tõttu surnud juba vähemalt 150 000 inimest. See arv ei sisalda kusjuures vaktsiinikahjustusi.

Kuidas on selline ülemaailmne rahvatervise poliitika katastroof üldse võimalikuks saanud? Samuti ei peaks te märkama, kuidas Austraalia poliitik Clive Palmer tegi juba 14. septembril toimunud pressikonverentsil plahvatusohtliku avalduse. Mida ta väitis? Ei midagi vähemat kui mastaapset kokkumängu, mis on seotud vaktsiinide ja suurte ravimifirmadega. Palmer selgitas, kuidas farmatseutika kontsernide lobistid on maksnud uute “vaktsiinide” eest, mida valitsus Austraalias läbi surus. Kohale ilmunud ajakirjanikud küsisid Palmerilt, miks Austraalia poliitikud tahavad oma kodanikke vangis hoida ning selle käigus ka riigi majanduse hävitada? Palmeri vastus oleks pidanud saama ajalehtede esikaanelooks terves maailmas.

Palmer väitis, et Uus-Lõuna-Walesi peaministrit Gladys Berejikliani “juhtis Sydney lobist, kellele AstraZeneca ja Pfizer maksid kümneid miljoneid dollareid, et viia ellu poliitikad, mis garanteeriksid vaktsiinide peale surumise. Berejiklian astus oma positsioonilt tagasi kaks nädalat hiljem, pärast seda, kui osariigi korruptsiooni järelevalve amet teda uurima asus.

Kõige elementaarsemad küsimused, mida inimesed peaksid küsima, on täiesti ilmsed: kas peate võimalikuks, et selline kokkumäng leidis aset ainult Austraalias? Kas arvate, et vaktsiinid võivad muuta COVID-i variante mingil viisil hullemaks? Kas vaktsineeritud on haigestumas ja suremas üha suuremal hulgal, samas kui vaktsineerimata inimesi tehakse lihtsalt patuoinasteks? Koduarestid, vaktsiinivolitused, reisipiirangud, tööseisakud – ükski neist meetmetest ei toiminud  juba 2020. aastal, kuid 2021. aastal lasti kogu programm üha uuesti ja uuesti käiku. Nagu näha, ei kavatsegi meie korrumpeerunud eliit lõpetada “Suure lähtestamise” peale surumist. Kas “demokraatlikust Läänest” on viimaks saanud unustus?

Seotud lood

Jaga sõpradega:
Tasuta uudiskiri
Hoia end Makroskoobis!

Saadame korra nädalas sinu e-postkasti kokkuvõtte nädala jooksul ilmunud olulisematest lugudest ja uudistest.