AudioÜhiskond & Kultuur

Alla 65-aastaste inimeste suremus on Euroopas ja USAs pärast vaktsineerimise algust plahvatuslikult kasvanud

Foto: Ron Adar/Shutterstock

Toby Rogers

Euroopast ja Ameerika Ühendriikidest kogutud andmed näitavad, et 2021. aastal kasvas alla 65-aastaste inimeste suremus dramaatiliselt niipea, kui käivitati massvaktsineerimise kampaania.  

See oli 2021. aasta mais, mil hakkasin lööma häirekella, ennustades, et suure tõenäosusega näeme peagi, kuidas alla 65-aastaste inimeste suremus hakkab plahvatuslikult kasvama. Andmed näitasid, et koroonavaktsineerimise kampaania ei suutnud vähendada ei nakatumiste, haigestumiste, hospitaliseerimiste ega surmade taset elanikkonna seas, kes lasid endale koroonaviiruse vastaseid aineid süstida.

Euroopa 29 riigis on vanuserühmas 15-44 liigsuremuse näitajad 4 kuu jooksul kasvanud 2020. aastaga võrreldes enam kui kahekordseks. Vanuserühmas 45-65 on liigsuremuse näitaja kasvanud üle 50% ning vanusevahemikus 65-74 umbes 40% võrra. See kõik on aset leidnud vaktsineerimise kiuste (või vaktsineerimise tõttu?), kuivõrd Euroopas on elanikkonna vaktsineerituse tase tõusnud tänaseks vähemalt 70%-ni.

Nüüdseks on selgunud, et koroonavaktsiinid on põhjustanud erakordselt palju tervisekahjustusi ja surma inimeste seas, kes on lasknud endasse neid aineid süstida. (Kes soovib teada, milline on koroonavaktsiinide poolt põhjustatud tervisekahjustuste hulk, nendel soovitan vaadata VAERSi [ Vaccine Adverse Event Reporting System] andmebaasis toodud numbreid ning korrutada need 31-ga, surmade näitaja aga 41-ga). Minu eelaimdus ütles toona mulle, et antud andmed põhjustavad anomaalse signaali (s.t kõikide surmade koondnäitaja kasvu), mida ei ole võimalik ametliku koroonanarratiivi raames kuidagi seletada.

Minu prognooside paikapidavuse hinnaks oli sotsiaalmeedia kontode blokeerimine, mis oli siis karistuseks ametliku kartellimeedia narratiivide lõhkumise eest.

Kuus kuud hiljem on prognoositud signaal peegeldunud (surmade) andmestikus ning aset leidnu on osutunud rängemaks, kui toona oskasin karta.  

Massiline vaktsineerimiskampaania on muutumas iga päevaga inimkonna ajaloo tervishoiu kõige katastroofilisemast veast inimkonna ajaloo üheks suurimaks kuriteoks.

Charles Eisenstein tõdeb oma essees “Keeldumise alused” (Elements of Refusal) järgnevat:

“Euroopa 29 riigis on vanuserühmas 15-44 liigsuremuse näitajad 4 kuu jooksul kasvanud 2020. aastaga võrreldes enam kui kahekordseks. Vanuserühmas 45-65 on liigsuremuse näitaja kasvanud üle 50% ning vanusevahemikus 65-74 umbes 40% võrra. See kõik on aset leidnud vaktsineerimise kiuste (või vaktsineerimise tõttu?), kuivõrd Euroopas on elanikkonna vaktsineerituse tase tõusnud tänaseks vähemalt 70%-ni. Ka Ameerika Ühendriikides on liigsuremuse koondnäitaja umbes 50% võrra kõrgem kui 2020. aastal. Veelgi enam, vanuserühmades 25-44 ning 45-64 on liigsuremus USAs kasvanud 85% võrra ning alla 25-aastaste seas on see kahekordistunud.” 

Massiline vaktsineerimiskampaania on muutumas iga päevaga inimkonna ajaloo tervishoiu kõige katastroofilisemast veast inimkonna ajaloo üheks suurimaks kuriteoks. Sisuliselt kujutab vaktsineerimiskampaania endast alla 65-aastaste inimeste jaoks genotsiidi.

Minu hinnangul on kõige tõenäolisemaks põhjuseks, miks me ei näe ka (USA) üle 65-aastaste vanuserühmas liigsuremuse kasvu, tõsiasi, et paljud nendest hukkusid juba eelmine aasta kui demokraatide poolt juhitud osariigid (ning mõned vabariiklaste poolt juhitud samuti) otsustasid USA Haiguste ennetamise ja tõrje keskuse (CDC – Centers for Disease Control) suuniste kohaselt paigutada koroonahaiged massiliselt hooldekodudesse, et “säilitada haiglate ravivõimekust”.

Jaga sõpradega:
Tasuta uudiskiri
Hoia end Makroskoobis!

Saadame korra nädalas sinu e-postkasti kokkuvõtte nädala jooksul ilmunud olulisematest lugudest ja uudistest.