AudioÜhiskond & Kultuur

Ametlik koroonanarratiiv puruks: 6% vaktsineeritusega Aafrikas on COVID praktiliselt kadunud

Foto: hecke61 / Shutterstock.com

Aafrika elanikkonnast on vaid 6% vaktsineeritud, kuid Covid on sealt praktiliselt kadunud… teadlased on “hämmingus”.

Aafrikas ei “vaktsineerita” peaaegu kedagi Covid-19 vastu ja ometi ei esine sellel mandril Covidisse haigestumist pea üldse.

Peavoolumeedia viimased teated tunnistavad, et Aafrikas plandeemiat põhimõtteliselt ei eksisteeri. Nii praktiliselt vaktsiini- kui koroonavaba Aafrika kaasus tekitab segadust nendes, kes usuvad narratiivi, et süstid aitavad haigust välja juurida.

Associated Pressi (AP) hiljutises artiklis selgitatakse, et Zimbabwes ei kanna keegi maski, kedagi ei vaktsineerita ja elu läheb normaalselt edasi. Inimesed pakivad kohalikel turgudel oma väljapanekuid üksteise vahetusse lähedusse ja imede ime… keegi ei jää haigeks.

Aafrikas ei “vaktsineerita” peaaegu kedagi Covid-19 vastu ja ometi ei esine sellel mandril Covidisse haigestumist pea üldse.

“Covid-19 on kadunud,” teatas kohalik mees nimega Nyasha Ndou, kes naljatas ajakirjanikega selle üle, kuidas ta hoiab pükstes maski “oma tasku kaitsmiseks”. “Millal te viimati kuulsite kellestki, kes on surnud Covid-19-sse?” küsis ta veel, lisades, et ainus põhjus, miks ta maski kaasas kannab, on võimalike vastasseisude vältimine korrumpeerunud kohaliku politseiga.

Möödunud nädalal registreeris Zimbabwe vaid 33 uut viiruse “juhtumit”. Ja enamik neist on tõenäoliselt võltsitud, kuna PCR-testid on suuresti petlikud ja mõeldud külmetuse tuvastamiseks.

Nii praktiliselt vaktsiini- kui koroonavaba Aafrika kaasus tekitab segadust nendes, kes usuvad narratiivi, et süstid aitavad haigust välja juurida.

Seda kinnitab veelgi tõsiasi, et isegi valitsuse korrumpeerunud aruandlusstandardite kohaselt ei ole esinenud ühtegi COVID-surma. Olgu, kuidas on, “Fauci gripp” on Zimbabwest sisuliselt kadunud ilma igasuguse vaktsineerimiskampaaniata… Ainsad piirkonnad maailmas, kus on näha massilisi haigusi ja surma, on need, kus surutakse peale “vaktsiine”.

Mainime veel selguse huvides, et Zimbabwe on vaevalt erandiks. Uudisteagentuur Associated Press tunnistab, et praktiliselt kogu Aafrika ei näe surmalainet, mida “plandeemia” narratiivi punujad kogu selle asja alguses lubasid. Tegelikult realiseerus täpselt vastupidine. Kui meedia ja valitsus poleks Hiina viiruse narratiivi peale surunud, poleks väidetava uue viiruse olemasolu ilmselt kunagi ilmnenud.

“Covid-19 on kadunud,” teatas kohalik mees nimega Nyasha Ndou, kes naljatas ajakirjanikega selle üle, kuidas ta hoiab pükstes maski “oma tasku kaitsmiseks”.

Näib, et ajupesu ja hirmuõhutamine on ainsad põhjused, miks nn viirus üldse eksisteerib. Kui poleks internetti, televisiooni ega valitsusi, kes valesid peale suruksid, oleks elu enam kui tõenäoliselt umbes sama, nagu enne 2020. aastat.

“Aafrikal pole Covid-19 vastu võitlemiseks vaktsiine ja ressursse, mis Euroopas ja USA-s on, kuid tundub, et neil läheb kuidagi paremini,” ütles Columbia ülikooli globaalse tervise õppetooli juhataja Wafaa El-Sadr teise “kummalise” teguri kohta Aafrika võrrandis.

Inimeste jaoks nagu El-Sadr ei tundu loogiline, et riikides, kus vaktsiine ei kasutata, läheb paremini kui seal, kus torkeid laialdaselt jagatakse. AP on nimetanud seda “müstiliseks” arenguks, kuid meie lugejad teavad paremini.

Olgu, kuidas on, “Fauci gripp” on Zimbabwest sisuliselt kadunud ilma igasuguse vaktsineerimiskampaaniata… Ainsad piirkonnad maailmas, kus on näha massilisi haigusi ja surma, on need, kus surutakse peale “vaktsiine”.

Vaid umbes kuus protsenti Aafrika rahvastikust on praegu “Hiina gripi” vastu süstitud. Ja ometi on see maailmajagu plandeemia osas endiselt “üks kõige vähem mõjutatud piirkondi maailmas”.

“Eksperdid” otsivad seletust – ja teevad seda üsna halvasti. Kõigile, kellel on mõtlemisvõime säilinud, on ilmne, et süstimise ja haigestumise või suremise vahel on otsene seos

“Sisenesime sellesse projekti, mõeldes, et inimestel, kellel on esinenud malaariat, on rohkem negatiivseid tagajärgi, sest just seda täheldati malaaria ja ebolaga samaaegselt nakatunud patsientidel,” lisas Malaaria konsortsiumi vanemteadur Jane Achan. “Olime tegelikult üsna üllatunud, kui nägime vastupidist – et malaarial võib olla kaitsev toime.”

Selle artikli allikate hulka kuulusid: Yahoo.com ja NaturalNews.com

Jaga sõpradega:
Tasuta uudiskiri
Hoia end Makroskoobis!

Saadame korra nädalas sinu e-postkasti kokkuvõtte nädala jooksul ilmunud olulisematest lugudest ja uudistest.