Ühiskond & Kultuur

Pfizeri teadlaste salaja salvestatud tunnistus: “Loomulikud antikehad on ilmselt paremad kui vaktsiin”

Vestlusi kolme Pfizeri teadlasega salvestati salaja operatsiooni käigus, mida koordineeris USA ühiskondlikke valupunkte uuriv ja paljastav kurikuulus liikumine “Project Veritas“.

Kümneminutilises videos (lisatud artikli lõppu) kinnitavad kõik kolm teadlast eraldiseisvalt, et loomulikud antikehad, mis tekivad Covid-19 nakatumise järel, on efektiivsemad kui vaktsiin.

“Kui keegi on loomulikul teel saanud immuunsuse, eelkõige Covid-19 põdemise järel, on neil rohkem antikehi viiruse vastu… . Kui saad reaalselt viiruse, siis keha hakkab tootma antikehi mitmete viiruse osade vastu… . Ehk selle inimese antikehad on tõenäoliselt parema kvaliteediga kui vaktsineeritul,” ütles teadlane Nick Karl. Ta lisas: “New York vajab vaktsineerimispasse ja nii edasi. See on kokkuvõttes lihtsalt selleks, et muuta vaktsineerimata inimeste elu nii ebamugavaks kui võimalik, kuni nad lõpuks mõtlevad: “Põrgu sellega! Parem vaktsineerin!” – mõistad?”

Tähelepanuväärne on, et ka eelavaldatud Iisraeli teadlaste uurimus, millele viidatakse Science Magazine’i augustinumbris, leidis, et loomulik immuunsus pärast Covid-19 põdemist pakub palju paremat kaitset viiruse delta-variandi vastu, kui vaktsiinid.

Pfizeri teadlane, Rahul Khandke, tunnistas, et Pfizer survestab töötajaid varjama negatiivset informatsiooni avalikkuse eest. “Me oleme nii õpetatud ja kasvatatud, et vaktsiin on ohutum, kui saada tegelik COVID-19.

Teine Pfizeri töötaja, seeniorteadlane Chris Croce kordas sisuliselt Karli sõnu – need, kes on saanud loomuliku immuunsuse, on tõenäoliselt immuunsemad kui vaktsineeritud.

Veritase ajakirjanik: “Nii et ma olen hästi kaitstud [antikehadega]?”

Chris Croce: “Jah.”

Veritase ajakirjanik: “Niisiis sama korralikult kui vaktsiiniga?”

Croce: “Ilmselt rohkem.”

Veritase ajakirjanik: “Kuidas nii? Kui palju rohkem siis?”

Croce: “Tõenäoliselt oled kaitstud kauem, kuna see on loomulikult tekkinud immuunvastus.”

Croce soovitab seejärel oma ametit varjaval Veritase ajakirjanikul “oodata” vaktsiini saamisega, kuni tema loomulik immuunvastus on hajunud.

Ka eelavaldatud Iisraeli teadlaste uurimus, millele viidatakse Science Magazine’i augustinumbris, leidis, et loomulik immuunsus pärast Covid-19 põdemist pakub palju paremat kaitset viiruse delta-variandi vastu, kui vaktsiinid.

Kolmas Pfizeri teadlane, Rahul Khandke, tunnistas, et Pfizer survestab töötajaid varjama negatiivset informatsiooni avalikkuse eest. “Me oleme nii õpetatud ja kasvatatud, et vaktsiin on ohutum, kui saada tegelik COVID-19. Ausalt, me tegime nii palju seminare sel teemal, et Sa ei kujuta ettegi. Näiteks istusime neil tundide viisi, et kuulata juttu – ärge rääkige sellistest asjadest avalikkuses,” oli Khandke sama meelt antikehade teemal. “Kui Sul on antikehad juba välja kujunenud, peaksid saama seda testiga tõestada,” lisas ta.

Samas tunnistas Croce, et Pfizer teeb ka uuringuid leidmaks, kas nende vaktsiin võib põhjustada müokardiiti noorematele inimestele. “Niisiis, jah, teeme [uuringuid], saatsime just umbes 3000 patsiendi proovid, et testida neil näiteks kõrgenenud troponiini tasemeid, et selgitada välja, kas see võib olla vaktsiiniga seotud… .”

Küsimus on nüüd selles, mis juhtub tulevikus nende tõerääkijatega, kes suvatsesid olla sedavõrd avameelsed projekt Veritase ajakirjanikuga?

Seotud lood

Jaga sõpradega:
Tasuta uudiskiri
Hoia end Makroskoobis!

Saadame korra nädalas sinu e-postkasti kokkuvõtte nädala jooksul ilmunud olulisematest lugudest ja uudistest.