Keskkond & Inimkond

Robert Kennedy Jr: “Megamiljardärid” ekspluateerivad kliimamuutusi planeedi türanniseerimiseks

Aprilli lõpus Kim Iversonile antud intervjuus kordas  USA presidendikandidaat Robert F. Kennedy Jr.  oma vabal turul põhinevat lähenemist keskkonnakaitsele, hoiatades, et tüüpiline kommunistlike demokraatide seisukoht kliimamuutuste suhtes on tema jaoks vastuvõetamatu.

“Megamiljardäridele” kasu toova ülalt-alla totalitaarse lähenemise asemel toetab Kennedy oma sõnul vabaturukapitalismil põhinevat lähenemist keskkonnakaitsele.

“Kliima- ja saasteküsimusi ekspluateerivad, teate küll, Maailma Majandusfoorum ja Bill Gates ning kõik need teised megamiljardärid,” teatas hiljuti USA presidendiks kandideerima asunud Kennedy.

“Samamoodi nagu COVID-it kasutati ettekäändena, et suruda peale ülalt-alla totalitaarne kontroll ühiskonna üle ja seejärel anda meile insenertehnilisi lahendusi (tehakse seda tänapäeval rohepöörde agendaga).”

“Samamoodi nagu COVID-it kasutati ettekäändena, et suruda peale ülalt-alla totalitaarne kontroll ühiskonna üle ja seejärel anda meile insenertehnilisi lahendusi (tehakse seda tänapäeval rohepöörde agendaga).”

Kennedy paljastab, et need samad ekspluateerivad megamiljardärid, kes tegid ilma koroonasulgude ajal, on imbunud keskkonnaametitesse, mis suruvad massidele peale üha brutaalsemat kliimatüranniat.

“Kui te tähelepanelikult vaatate, siis selgub, et isikud, kes meile ökoloogliste probleemide lahendamiseks insenertehnilisi lahendusi reklaamivad, on täpselt samad isikud, kellele kuuluvad needsamad patendid, mille alusel rohepööret läbi viidakse,” sõnas Kennedy. 

“Nii on nad andnud kliimakaosele halva nime, sest inimesed näevad nüüd, et see on lihtsalt järjekordne kriis, mida kasutatakse vaestelt vara riisumiseks ja miljardäride rikastumiseks.”

Kui te tähelepanelikult vaatate, siis selgub, et isikud, kes meile ökoloogliste probleemide lahendamiseks insenertehnilisi lahendusi reklaamivad, on täpselt samad isikud, kellele kuuluvad needsamad patendid, mille alusel rohepööret läbi viidakse.

robert kennedy Jr

Robert Kennedy Jr positsioonid on mõlema poliitilise suuna ameeriklaste seas laialdaselt populaarsed

Viimase 40 aasta jooksul on Kennedy säilitanud samad seisukohad kliima- ja insenertehniliste lahenduste poliitikate osas. Tema kõned 1980. aastatest näitavad, et ta on alati toetanud “vabaturukapitalismi” kui lahendust keskkonnaprobleemidele.

Sellise agendaga võiks Kennedy sama hästi kandideerida presidendiks vabariiklasena. Paljuski on siiski eelistatum, kui Kennedy kandideerib demokraadina, sest tema positsioonid olid varem pigem normiks demokraatide seas, kelle poliitiline agenda on tänapäeval kaaperdatud vasakäärmuslaste poolt.

Kuna Kennedy seisukohad on mõistlikud ja tõenäoliselt toetavad neid laialdaselt kõigi poliitiliste suundade esindajatest ameeriklased, hoitakse teda peavoolu meedia vaateväljast eemal nii palju ja nii kaua, kui see on võimalik, täpselt nagu seda tehti ka Ron Pauli ja teiste süsteemiväliste kandidaatidega minevikus.

“RFK Junioril on õigus, kui ta ütleb, et nad tahavad kasutada kliimamuutusi totalitaarse kontrolli käivitamiseks,” kirjutas üks kommenteerija.

“Küsimus pole kunagi olnud planeedi päästmises ega puhtas õhus ega vees,” lausus üks poliitkommentaator. “Kogu rohepööre on pettus, et suruda inimesed vaesusesse.”

“Küsimus pole kunagi olnud planeedi päästmises ega puhtas õhus ega vees,” lausus üks poliitkommentaator. “Kogu rohepööre on pettus, et suruda inimesed vaesusesse.”

“Ökofašistid sunnivad teid tillukesse klouniautosse, koos perega 18 ruutmeetri suurusesse pisikodusse, nõuavad teilt 900-kalorit-päevas dieeti, valitsuse juhitavat termostaati ja ainult ühte last pere kohta ning käsevad reisida härjavankriga.

Ökoeliit ise ei kavatse alluda mitte ühelegi vaesusediktaadile, mida nad elanikkonnale peale suruvad. Nad elavad rikaste ja kuulsate elustiili luksusjahtide, limusiinide ja reaktiivlennukitega, mitme ligi 1000 ruutmeetri suuruse häärberiga tohututel 400 hektari suurustel kinnistutel. Nad toodavad mis tahes kriise, et oma agendat läbi suruda. “Me suudame juhtida maailma ja sinu elu paremini kui sina. Nii et parem tehke nii, nagu me ütleme, mitte nii, nagu me teeme.”

Ökoeliit ise ei kavatse alluda mitte ühelegi vaesusediktaadile, mida nad elanikkonnale peale suruvad.

Adrian Bachmanni kommentaar:

“Käituge minu sõnade, mitte minu tegude järgi” on läbi aegade olnud valitsejate kõige kiirem viis kaotada valitsetavate silmis oma moraalne ning poliitiline legitiimsus.

Võtmeküsimus on see, kas rohepööret peale suruv, oma moraalse legitiimsuse minetanud poliitiline klass suudab lõputute diversioonide ja massipsühhooside abil masse oma viletsuse tegelikest põhjustest mõistmatuses hoida või mitte.

Võtmeküsimus on see, kas rohepööret peale suruv, oma moraalse legitiimsuse minetanud poliitiline klass suudab lõputute diversioonide ja massipsühhooside abil masse oma viletsuse tegelikest põhjustest mõistmatuses hoida või mitte.

adrian bachmann

Rohepöörde programmi puhul on Lääne-Euroopas väljavaated selle õnnestumiseks pigem head, USA-s tagasihoidlikumad, Ida-Euroopas kesised ning Aasias, Venemaal ja Lähis-Idas sisuliselt olematud. Seega saab rohepöörde luul jääda tulevikus vaesustama kõige halvemal juhul vaid üht osa inimkonnast.  

Allikas

Esifoto: John Gomez/Shutterstock.com

Aita Makroskoobil edasi ilmuda

Hea külastaja… Tänan Sind, et oled meie lugejaks! Kuna Makroskoobi tegevuse jätkamine nõuab palju tööd ning väljaminekuid, sõltub portaali edasi püsimine oma lugejate toetusest, ilma milleta pole paraku ka Makroskoopi.   

Kui soovid, et Makroskoop avaldaks ka edaspidi kaalukaid uudiseid, läbinägelikke analüüse ja mõtlemapanevaid arutelusid, siis saad sellele kaasa aidata, tehes pangas püsikande (või erakorralise suurema toetuse) portaali kontole:

ANNETUSE SAAJA: OÜ Nanoskoop

KONTO NUMBER: EE687700771007683571

SELGITUS: Makroskoobi annetus

Kuigi Makroskoobi lugejate majanduslikud võimalused on erinevad, on iga annetus portaali edasikestmise jaoks erakordselt oluline ning suure tänuga vastu võetud.

Aitäh!

Jaga sõpradega:
Tasuta uudiskiri
Hoia end Makroskoobis!

Saadame korra nädalas sinu e-postkasti kokkuvõtte nädala jooksul ilmunud olulisematest lugudest ja uudistest.