Maailmavõim & Geopoliitika

Martin Armstrong hoiatab: suure lähtestamise jaoks on vaja suurt sõda

Martin Armstrong
Martin Armstrong. Foto: kuvatõmmis videost

Vastuoluline finants- ja geopoliitiliste tsüklite analüütik Martin Armstrong usub, et niinimetatud „suure lähtestamise” agenda elluviimiseks on vaja suurt sõda.

Sellised arengud võivad aset leida juba lähinädalatel.

Armstrong selgitab: „Nad püüavad tahtlikult (Vene) karu torkida…”

Sõda Euroopas muudab USA dollari algselt tugevamaks.

Nad survestavad peaaegu kõike siin päikese all. Läänel on vaja kolmandat maailmasõda. Seda lihtsalt on vaja. Tõeline probleem seisneb selles, et 2014. aastast läksid Euroopas intressimäärad negatiivseks, ent vaatamata sellele ei ole suudetud majandust stimuleerida ning keinsistlik majandusmudel on tänaseks täielikult läbi kukkunud… .

Ma ütleksin, et see on olnud halb valitsemine ülemaailmses mastaabis. Probleem on selles, et keskpankadel puudub nüüdseks kontroll majanduse üle.

Lisaks on praegune inflatsioon oluliselt erinev eelnevatest spekulatiivsetest buumidest, sest see inflatsioon on tingitud reaalsest defitsiidist. Need idioodid on oma koroona ja sulgudega nüüdseks tarneahelad hävitanud.

„Me ei pöördu enam kunagi tagasi normaalsusse. Süsteem on seestpoolt kokku varisemas ning praegu aset leidvad protsessid on analoogsed Rooma impeeriumi lagunemisega.”

Seda, mida on veel saada, ma ostan rohkem, sest järgmine kord ei pruugi seda enam olla. Inimesed on hakanud varuma…

Euroopa oma negatiivsete intressimääradega on pühkinud minema kõik pensionifondid, mis vajavad vähemalt 8-protsendilisi, mitte negatiivseid intressimäärasid. Euroopas pole ühtegi pensionifondi, mis oleks praeguses faasis enam maksejõuline. Euroopa valitsus on kokku kukkumas. Kui nad lõpuks maksejõuetuks muutuvad, hakkavad miljonid inimesed parlamentide poole tormi jooksma. Et seda vältida, on vaja sõda.

Bideni administratsioon on sisuliselt sihiteadlikult maailmamajanduse süsteemi hävitanud.

Keskpankadel puudub nüüdseks kontroll majanduse üle.

Armstrongi sõnul muudab sõda Euroopas „USA dollari algselt tugevamaks, mitte nõrgemaks.” Ta lisab:

See kõik on taotluslik. Normaalsusse tagasi pöörduda ei saa. Kahjuks oleme me kõik sinna poole teel.

Armstrong väidab, et sõda Euroopas võib puhkeda juba mõne nädala pärast ning et see on esile kutsutud nii Euroopa Liidu kui NATO poliitkast. Armstrong ütleb:

Nad tahavad, et Venemaa astuks omapoolse sammu… See, mis praegu Venemaaga seoses aset leiab, on täpselt sama, mis ajaloost juba varem tuttav. Kahjuks oleme me sõja poole teel.

Praegune inflatsioon on oluliselt erinev eelnevatest spekulatiivsetest buumidest, sest see inflatsioon on tingitud reaalsest defitsiidist.

Armstrong võtab sõna mitmetel omavahel seotud teemadel – ta räägib digirahadest ning sellest, miks süvariik sedavõrd agaralt nende loomisega tegeleb; toidust, väärismetallidest ja kõigest muust, mille hinnad on puudujääkide tõttu kasvanud.

Armstrong soovitab inimestel soetada endale „kahe aasta toiduvaru”. Lisaks annab ta veel soovitusi selle kohta, mida tavainimesel peaks kõike varutud olema. Ühtlasi väidab Armstrong, et Trump oli ainus president, kes hoolis USA sõdurite sõjas langemisest. Ta nimetas seda põhjuseks, miks Trump tahtis oma väed koju tuua, mis olevat omakorda olnud põhjuseks, miks süvariigi “pistrikud” teda vihkasid.

Muu hulgas ennustas Armstrong käesoleva aasta novembris toimuvate vahevalimiste võitja.

Euroopas pole ühtegi pensionifondi, mis oleks praeguses faasis enam maksejõuline.

Lõpetuseks ütles Armstrong:

Me ei pöördu enam kunagi tagasi normaalsusse. Süsteem on seestpoolt kokku varisemas ning praegu aset leidvad protsessid on analoogsed Rooma impeeriumi lagunemisega.

Allikas

Jaga sõpradega:
Tasuta uudiskiri
Hoia end Makroskoobis!

Saadame korra nädalas sinu e-postkasti kokkuvõtte nädala jooksul ilmunud olulisematest lugudest ja uudistest.