AudioÜhiskond & Kultuur

Lõpp lennureisidele: globalistid soovivad ÜK-s kõik lennujaamad aastaks 2050 sulgeda 

Oxfordi ülikooli ja Londoni imperiaalkolledži teadlaste sõnul tuleb aastaks 2050 globalistide kavandatud “nullheite” paradigmani jõudmiseks peaaegu kõik Ühendkuningriigi lennujaamad täielikult sulgeda.  

Aastaks 2029 peaks Ühendkuningriigis kaduma kõik väiksemad kohalikud lennujaamad, jättes alles vaid Heathrow, Glasgow ja Belfasti lennujaamad, et sõda “globaalse soojenemise” ja “kliimamuutuste” vastu lõpuks võiduka kulminatsioonini tüürida. 

Lennureisijad, kes vajavad pärast 2029. aastat piirkondlikku transfeeri kolme suuremasse lennujaama ja tagasi, on sunnitud edaspidi kasutama rongiliiklust või autot, kuna (eralennukitega liigelda eelistavad) globalistid peavad vedurit ja autot kliima jaoks palju paremateks transpordiliikideks, mida lihtrahvale võib esialgu veel lubada. 

Eralennukitega liigelda eelistavad globalistid peavad vedurit ja autot kliima jaoks palju paremateks transpordiliikideks, mida lihtrahvale võib esialgu veel lubada. 

Kõigi väiksemate lennujaamade sulgemine ja kogu Ühendkuningriigisisese liikluse maismaale kolimine on Suure kolmiku ehk Heathrow, Glasgow ja Belfasti lennujaamade aastatel 2029–2049 avatuks jäämise eelduseks. Pärast 2049. aastat tuleb raporti sõnul  kõik lennujaamad, sealhulgas suur kolmik, jäädavalt sulgeda, jättes elanikud paikseks just sinna, kus nad on. Elanikkonnale sisendatakse, et lennureiside ajastu lõpetamine “jahutab” planeedi maha ja loob kliimautoopia. 

“Selle juriidilise kohustuse täitmiseks peavad kõik Ühendkuningriigi kodanikud märkimisväärseks ajaks “lennukite kasutamise lõpetama,” selgitab väljaanne The Exposé skeemi olemust. 

“Süsiniku nulltasemeni” jõudmine nõuab enamiku maailma elanikkonna kõrvaldamist. 

“Süsiniku nulltasemeni” jõudmine nõuab enamiku maailma elanikkonna kõrvaldamist

Kliimamuutuste seaduse täielikuks järgimiseks ei ole lennujaamad ainus asi, mis peab kaduma. Samas aruandes öeldakse, et üldsus peab lõpetama lendamise ja kõik muu, mis tekitab “heitkoguseid”, ning seda olenemata energiaallikast. 

Ka liha tarbimine peab lõppema, kuna lehmade ja lammaste kasvatamine on keskkonnale halb, on rohepööret pööritavad globalistid resoluutsed. Geneetiliselt muundatud (GMO) sojaoad ja mais, mida tuleb surmavate kemikaalidega kasta, olevat seevastu keskkonnale kasulikud ja võivad jääda. 

Kliimaäärmuslased nõuavad, et Ühendkuningriigi elanikud vähendaksid oma lihatarbimist 2029. aastaks 50 protsendi võrra. Lubatud 50 protsenti tarbimist kästakse aastatel 2030–2049 järk-järgult kaotada. 

Kliimaäärmuslased nõuavad, et Ühendkuningriigi elanikud vähendaksid oma lihatarbimist 2029. aastaks 50 protsendi võrra. Lubatud 50 protsenti tarbimist kästakse aastatel 2030–2049 järk-järgult kaotada.

Pärast 2049. aastat ei lubata enam ka uusi hooneid ehitada. Peaaegu kogu majandustegevus peab kaduma, mis tähendab, et kõik inimesed –  välja arvatud ilmselt globalistid – peavad samuti kaduma, et oma eksistentsiga mitte takistada globalistliku utoopia täitumist.  

“Põhiline idee seisneb selles, et iga vara, mis kasutab süsinikku, on 2050. aastaks sisuliselt nullväärtusega,” nenditakse aruandes. “See omakorda võib soodustada suuremat kasutamist kuni 2050. aastani – näiteks uute hoonete püstitamine palju kiiremas tempos järgmise 30 aasta jooksul, teades, et ehitus peab siis lõppema.” 

Tsiteeritud aruanne ilmus 2019. aastal vahetult enne Covidit. Paljuski näitab sõge plaan, mis inimkonda ees ootab ja mille maailmale kaela määrimine on “pandeemia” vastu võitlemise egiidi all kiirendatud käigu sisse saanud.  

Elanikkonnale sisendatakse, et lennureiside ajastu lõpetamine “jahutab” planeedi maha ja loob kliimautoopia. 

“Võimalik, et viimase kahe ja poole aasta sündmused on osa suuremast, kurjakuulutavamast tegevuskavast, mis on alles algamas,” spekuleerib The Expose. 

Allikas 

Aita Makroskoobil edasi ilmuda

Hea külastaja… Tänan Sind, et oled meie lugejaks! Kuna Makroskoobi tegevuse jätkamine nõuab palju tööd ning väljaminekuid, sõltub portaali edasi püsimine oma lugejate toetusest, ilma milleta pole paraku ka Makroskoopi.   

Kui soovid, et Makroskoop avaldaks ka edaspidi kaalukaid uudiseid, läbinägelikke analüüse ja mõtlemapanevaid arutelusid, siis saad sellele kaasa aidata, tehes pangas püsikande (või erakorralise suurema toetuse) portaali kontole:

ANNETUSE SAAJA: OÜ Nanoskoop

KONTO NUMBER: EE687700771007683571

SELGITUS: Makroskoobi annetus

Kuigi Makroskoobi lugejate majanduslikud võimalused on erinevad, on iga annetus portaali edasikestmise jaoks erakordselt oluline ning suure tänuga vastu võetud.

Aitäh!

Jaga sõpradega:
Tasuta uudiskiri
Hoia end Makroskoobis!

Saadame korra nädalas sinu e-postkasti kokkuvõtte nädala jooksul ilmunud olulisematest lugudest ja uudistest.