fbpx
Suur luguÜhiskond & Kultuur

Brandon Smith – Koroonatürannia õppetunnid Austraalia ja Afganistani näitel

Brandon Smith

Hiljuti Makroskoobis avaldatud kirjutises türannia massipsühholoogilisi tekkemehhanisme lahanud Brandon Smith arutleb Afganistani elanikkonna taltsutamise luhtumise näitel, kui keeruline saab Ameerikas olema totalitaarsete koroonasulgude kehtestamine.

Despoodid kipuvad oma tuleviku tegevusplaanidest rääkima samamoodi, nagu kogenematud poksijad reedavad oma kavatsetavaid lööke; totalitaristide kavatsused ei ole seega kuigi varjatud või raskesti ennustatavad. Mõnel juhul võivad nad isegi uskuda, et nende teod võivad olla ilmsesti läbinähtavad, sest nad eeldavad, et keegi ei püüa neid niikuinii takistada. Nad on juba piisavalt pikka aega inimeste eludest üle sõitnud, et muutuda üleolevateks.

Psühhopaatiat uurides leidsin, et kahjuks on suurte inimrühmade ekspluateerimise ja ohvriteks muutmise peamiseks katalüsaatoriks see, et paljud neist ei suuda lihtsalt uskuda kurjade inimeste poolt sepitsetud vandenõude võimalikkust. Nad keelduvad tunnistamast kurjuse olemasolu ka siis, kui see neile otse silma vaatab, mistõttu saab selline kurjus pikka aega ilma igasuguse vastupanuta tegutseda. Kuid alati saabub hetk, mil psühhopaadid valesid inimesi liiga tugevalt survestavad. Nad lihtsalt ei suuda end vaos hoida. See on hetkeks, mil nad on sunnitud tegema lähemat tutvust silmuse või püssitoruga.

Mis puutub psühhopaatide poolt loodud või kontrollitud organisatsioonidesse, siis ühel hetkel juhtub see ka nendega. Rahval võtab lihtsalt rohkem aega, et saada aru selle vajalikkusest.

„Suure lähtestamise” agenda osas on meditsiiniline türannia, mis tugineb COVID-i pandeemiale, võimueliidi tulevaste eesmärkide võtmekomponendiks. Pandeemiasulgude alguses eelmisel aastal tegin selle kohta mitu ennustust ja hoiatust. Prognoosisin toona, et piirangud ja sulud ei kao enamike inimeste jaoks üle kogu maailma enam kunagi…. Nimetasin seda „laineteooriaks,” kus ajutise vabaduse perioodid vahelduvad neile järgnevate üha agressiivsemate piirangutega.

Selle tsükli eesmärk on panna inimesi aktsepteerima, et valitsused „võivadki” meie igapäevast elu täielikult kontrollida, et see on „normaalne” ja meie endi huvides. Et me peaksime nautima lühikesi vabaduse ja normaalsuse hetki, mida nad nii lahkelt meile lubavad.

Piirangud ja sulud ei kao enamike inimeste jaoks üle kogu maailma enam kunagi. Selle tsükli eesmärk on panna inimesi aktsepteerima, et valitsused „võivadki” meie igapäevast elu täielikult kontrollida, et see on „normaalne” ja meie endi huvides.

Olen järjepidevalt hoiatanud, et kõik maailma valitsused püüavad lõpuks kehtestada vaktsineerimistõendi olemasolu nõude, et inimesed igapäevases elus uuesti osaleda saaksid, näiteks avalikes kohtades käimiseks, kooli minemiseks, poodide külastamiseks või isegi töökoha saamiseks. Massimeedia ja valitsused väitsid terve eelmise aasta, et vaktsiinipasse „ei tule,” ning et need ei ole midagi muud kui vandenõuteooriate vili. Nüüdseks on vaktsiinipassid kasutusel paljudes riikides üle kogu maailma, kaasa arvatud mõnedes USA piirkondades, ning igaüks, kes neile vastu seisab, häbimärgistatakse „vandenõuteoreetikuks.”

Näete, kuidas see toimib? Kui sa paljastad võimude autoritaarsed kavatsused, siis võimud valetavad ja kutsuvad sind „vandenõuteoreetikuks.” Kui võimud oma kavatsuste elluviimiseni jõuavad, ja sa keeldud nende direktiividega kaasa minemast, siis need samad valetajad nimetavad sind JÄLLE vandenõuteoreetikuks… ja „terroristiks” samuti.

Massimeedia ja valitsused väitsid terve eelmise aasta, et vaktsiinipasse „ei tule,” ning et need ei ole midagi muud kui vandenõuteooriate vili. Nüüdseks on vaktsiinipassid kasutusel paljudes riikides üle kogu maailma.

Ka seda ennustasime nii mina kui ka paljud teised juba pandeemia alguses. Me ütlesime, et inimesed, kes vaktsiinipassi türannia vastu võitlevad, tituleeritakse kiiresti reeturiteks ja terroristideks, kes „teised ohtu asetavad,” sest nad on liiga „isekad,” et alandlikult kummardada ja katsetuslikku süsti vastu võtta või sulgudele alistuda. Täpselt nii ka läks. Ameerika Ühendriikide Sisejulgeolekuministeerium (USDepartment of Homeland Security– DHS) teatas hiljuti, et üks märk, mis hoiatab võimalikest terroristidest, on koroonapiirangutele ja vaktsineerimiskohustustele vastu seismine.

Samuti ennustasin, et COVID-i agenda lõppeesmärk on luua riigisisesed reisimispiirangud ning riigi ja linnade kontrollpunktid, rääkimata vaktsineerimata inimeste „laagritest” või vanglatest. DHS on tunnistanud, et nad kaaluvad ka siseriiklike reisimispiirangute ning „teie dokumendid palun” tüüpi süsteemi kehtestamist, takistamaks ameeriklaste vaba liikumist. New Yorgi osariik vihjas juba mitu kuud tagasi koroonalaagritele, kuid tegelik plaan paljastub hoopis ülemere asuvates lääneriikides nagu Austraalia ja Uus-Meremaa.

Ameerika Ühendriikide Sisejulgeolekuministeerium teatas hiljuti, et üks märk, mis hoiatab võimalikest terroristidest, on koroonapiirangutele ja vaktsineerimiskohustustele vastu seismine.

Aasta tagasi avaldatud artiklis „Totalitaarne tulevik, mida globalistid soovivad kogu maailmale, saab paljastatud” keskendusin konkreetselt Austraalias ja Uus-Meremaal kiiresti arenevatele COVID-i türannia plaanidele ning märkisin, et kõike, mis toimub nendes ja ka teatud Euroopa riikides, hakatakse varsti proovima ka USA-s. Ainus oluline erinevus seisneb selles, et totalitaarseid meetmeid ei saa USA-s kiirkorras läbi suruda, sest ameeriklased on üldiselt hästi relvastatud, ning teevad juhid, kes seda korraldada üritaksid, üsna kiiresti maatasa.

Seetõttu on ka vaktsiinipasside kasutamine USA-s alles kasvufaasis, ning ei ole suurele enamusele riigist veel peale surutud. See on ka põhjus, miks inimesed väljaspool Ameerika suuremaid linnu lihtsalt ignoreerivad piiranguid, ning on seda teinud juba kuid.

Siin, kus mina elan, ei ole ma vist kuskil näinud rohkem kui kahte maskiga inimest päevas. Selle nägemine on niivõrd kummastav, et jääb koheselt silma. Kord nägin isegi ühte naist (ilmselgelt turisti) seismas toidupoe järjekorras, mask ees, kui ta avastas, et mitte keegi teine maski ei kanna. Seejärel hakkas ta mingil põhjusel kõva häälega teiste järjekorras olijate ees vabandama, väites, et ta ei kannatavat pesuvahendite lõhna, mis olevat tegelik põhjus, miks tal mask ees on.

Totalitaarseid meetmeid ei saa USA-s kiirkorras läbi suruda, sest ameeriklased on üldiselt hästi relvastatud, ning teevad juhid, kes seda korraldada üritaksid, üsna kiiresti maatasa. Inimesed väljaspool Ameerika suuremaid linnu lihtsalt ignoreerivad piiranguid, ning on seda teinud juba kuid.

Kontrast vabade maapiirkondade ja düstoopiliste linnade vahel on suur.

Tegelikult ei lähe mulle üldse korda, kas keegi kannab maski või mitte. Tegemist on platseeboga, mis ei aita kuidagi viiruse levikut takistada, kuid kui see inimestes parema enesetunde tekitab, siis kandke, mida soovite. Probleem tekib siis, kui hirmunud ja haletsusväärsed inimesed hakkavad oma pettekujutelmasid teistele peale suruma. Keskmine suremus COVID-i tagajärjel on 0,26%. See on niivõrd väike osakaal, et mind hämmastab endiselt, kuidas nii paljud inimesed sinistes osariikides ja maakondades (piirkonnad, kus valituks on osutunud demokraatide esindajad) seda nii paaniliselt kardavad. Nad vist ei hooma olukorra statistilist olemust – 99,7% rahvast ei ole üldse, või on vähe põhjust koroonaviirust karta.

Probleem tekib siis, kui hirmunud ja haletsusväärsed inimesed hakkavad oma pettekujutelmasid teistele peale suruma. Keskmine suremus COVID-i tagajärjel on 0,26%.

Ülaltoodud ülimadalat koroonasuremust näitavad nii Ühendriikide Haiguste Kontrolli ja Tõrje Keskuse (Centers for Disease Control and Prevention – CDC) andmed, kui ka hulgalised peavoolu ja iseseisvate teadusuuringute tulemused, kuid meedias ei mainita seda fakti kunagi. Nad räägivad nakatunute arvust ja surmadest, kuid keelduvad surmadele statistika abil konteksti loomast. Miks? Sest siis rahvas enam ei kardaks ja süsteemil tuleks välja mõelda uus hirmuallikas, mille ettekäändel meilt meie vabadusi meie endi „ohutuse tagamiseks” ära võtta.

Olen viimasel ajal kuulnud üsna naiivset argumenti, et sellised riigid nagu Prantsusmaa jätavad ameeriklased häbisse, sest nemad on tänavatel protestimas nii sulgude kui passide vastu. Nad väidavad, et ameeriklased „ei hakka kunagi vastu.” Need inimesed ei mõista, et enamikes piirkondades USA-s ei ole mingeid sulgusid ega ka piiranguid. Valitsus kuulutab need välja, olgu, aga me lihtsalt ignoreerime neid. On vaid vasakpoolsete kambad teatud osariikides ja maakondades, kes neid reegleid reaalselt järgivad ja jõustavad. Konservatiivne elanikkond on täielikult valmis sellele agendale lõpu tegema, niipea kui valitsus seda tegelikult jõustada püüab, ja seda nad kindlasti proovivad.

Ülimadalat koroonasuremust näitavad nii Ühendriikide Haiguste Kontrolli ja Tõrje Keskuse (Centers for Disease Control and Prevention – CDC) andmed, kui ka hulgalised peavoolu ja iseseisvate teadusuuringute tulemused, kuid meedias ei mainita seda fakti kunagi.

Siin tulebki meil mõista Austraalias ja Uus-Meremaal aset leidnud õõvastavaid arenguid: sulud on muutunud seal niivõrd normaalseks, et valitsused ei pea neile isegi enam põhjendusi otsima. Nad lihtsalt teatavad, et paar inimest on nakatunud ja piirangud tuleb taastada. Reisimine on välja suretatud ning inimeste põhiõigused ja vabadused on likvideeritud. Uus-Meremaa peaministri hiljutine kõne piirangute kohta ütles kõik.

Kõne peamine sõnum oli see, et sotsiaalne suhtlus on keelatud. Lihtsalt püsi oma mullis ja järgi küsimusi esitamata kehtestatud piiranguid. Ja isegi kui sa oled vaktsineeritud, kehtivad piirangud sulle endiselt. Koroonapiirangute ilu seisneb selles, et need on türanlikule valitsusele täiuslik vabandus keelata avalikud kogunemised, mis aitab ennetada vastupanuliikumiste väljakujunemist.

Globalistidel on vaja, et piirangud jääksid igaveseks kehtima. Austraalias ja Uus-Meremaal on kinnitatud, et kõiki, kes piiranguid ja keelde eiravad, ootab ees karistus, mis võib seisneda isegi sõjaväe poolt juhitud koroonalaagris luku taha sattumises. Samasuguseid meetmeid tahavad nii USA president Biden kui globalistid süsteemi sees näha ka Ameerika Ühendriikides. Tegemist ei ole vandenõuteooriaga, vaid vandenõu reaalsusega.

See toob meid Afganistani situatsiooni juurde. Mõni võib arvata, et sellel ei ole koroonatüranniaga mingit pistmist, kuid las ma selgitan. Taaskord on tegemist ette öeldud löökide ja ajalooliste näidete pinnalt tuleviku prognoosimisega.

Kui Talibani madala tasemega võitlejad suudavad USA kaasaegsele sõjalisele jõule vastu seista, siis kuidas plaanivad globalistid kontrollida sissisõda pidavaid USA mässulisi, kelle hulka kuuluvad väljaõppinud lahinguveteranid ja kogenud tsiviillaskurid?

Küsimus, mida ma tihti seoses Afganistanis toimuvaga kuulen, on „kuidas on võimalik koopainimeste hõimul võita maailma kõige arenenumat sõjaväge?” Arvan, et seda mõistatust tuleb seoses koroonatüranniaga käsitleda, sest kui USA sõjaväe võimsusest ei piisanud Talibani pidurdamiseks, siis kuidas plaanivad globalistid Ameerikas jõustada COVID-i sulgusid?

Esiteks, leidub palju inimesi, kes väidavad, et USA sõjaväel ei olnud Afganistanis „lubatud võita.” Selline seisukoht annab reaalsusest eksliku ettekujutuse. Tõsiasi on, et Afganistanis võitmine oli algusest peale võimatu. Süsteem teadis seda juba 20 aastat tagasi, kui väed Afganistani saadeti. USA missioone Afganistanis polnud vaja saboteerida, sest kaotus oli niikuinii vältimatu.

Kogu rahva okupeerimine selleks, et vähendada ulatuslikku mässu ja tuua kaasa kultuuriline nihe, on miski, mida tuleb teha kas kiiresti või üldse mitte. Rahalised kulud on halvavad, kaotatud inimelud šokeerivad ja allutamise säilitamiseks vajalike ressursside hulk tohutu. Mida kauem kestab okupatsioon ilma mässulisi kõrvaldamata, seda tõenäolisem on, et kogu ettevõtmine ebaõnnestub. Probleem seisneb selles, et mässu täielikuks kõrvaldamiseks tuleb kõrvaldada ka suurem osa elanikkonnast, kasutades selleks groteskset taktikat; taktikat, mis toob kaasa aina rohkem mässu.

Foto: JessicaGirvan / Shutterstock.com

Kordan sõnumit siin, sest ma ei usu, et mõned inimesed sellest aru saavad: vandenõu USA ebaõnnestumise lõksu sattumise kindlustamisest viidi lõpule 20 aastat tagasi, kui me otsustasime Afganistani sisse tungida. Sealt alates läks kõik ainult allamäge ja võimalust võita pole kunagi eksisteerinud.

Olen kuulnud ka, et Afganistani mässu ei ole mõistlik võrrelda ameeriklaste türanniavastase mässuga, sest Taliban koosneb võitlejatest, kes on USA patriootidest pea jagu üle. Teisisõnu on hulk inimesi, kes usuvad, et Taliban on mingisugune ülivõimekate sõdurite rühmitus. See on arulage arusaam ja ma usun, et see video tõestab mu seisukohta.

Tegemist ei ole just kõige kirkamate kriitidega karbis, ja kindlasti ei ole nad ka peatamatud sõdalased. Nende väljaõpe on kehv ja enamike lahingintsidentide puhul on märgitud, et Talibani liikmetel pole kombeks tulirelvi sihtotstarbeliselt kasutades sihiku poole isegi mitte vaadata. See toob meid loogilise küsimuse juurde seoses COVID-i gulagidega, mida globalistid tahavad USA-s sisse seada: kui Talibani madala tasemega võitlejad suudavad USA kaasaegsele sõjalisele jõule vastu seista, siis kuidas plaanivad globalistid kontrollida sissisõda pidavaid USA mässulisi, kelle hulka kuuluvad väljaõppinud lahinguveteranid ja kogenud tsiviillaskurid?

Kelle nad seda tegema panevad? Kes on piisavalt rumalad, et olla nõus dokumente nõudma, kontrollpunkte mehitama ja arreteerima neid, kes reeglitele ei allu? Seda eriti valdavalt konservatiivsetes piirkondades, kus on rohkem relvi kui inimesi ja piisavalt laskemoona, et pidada maha vähemalt paar maailmasõda? Kahtlustan, et kallid töövõtjatest palgasõdurid oleksid võõrvägede kõrval ainus vastus ja isegi siis ei tahaks ma olla nende kingades, kui magav Ameerika mässuhiiglane lõpuks ärkab.

Sündmused Austraalias ja Uus-Meremaal näitavad, et janu totalitarismi järele on kustutamatu ning nõuab, et nad püüdleksid täieliku kontrolli poole kuludest sõltumata. Nad ütlevad meile selgelt, mida nad plaanivad tegema hakata.

Ma arvan, et õppetund, mida nendest näidetest kaasa võtta, on see, et globalistid püüavad igal juhul jõustada COVID-i piirangute tegevuskava ja vaktsiinipasside türannia. Nad ei saa peatada protsessi, mille nad on kord käivitanud. Sündmused Austraalias ja Uus-Meremaal näitavad, et janu totalitarismi järele on kustutamatu ning nõuab, et nad püüdleksid täieliku kontrolli poole kuludest sõltumata. Nad ütlevad meile selgelt, mida nad plaanivad tegema hakata.

Sündmused Afganistanis näitavad samas, et sellist kontrolli on relvastatud elanikkonna üle peaaegu võimatu säilitada ja et vähemalt USA-s nad lõpuks ikkagi kaotavad… valusalt. Isegi kui nad kasutavad piiramatu terrori taktikat, kaotavad nad ikkagi seni, kuni ameeriklased võitlemist jätkavad. Kurnamise seadused kehtivad alati ja tehnoloogiline üleolek ei oma seejuures mingit tähtsust. Kokkuvõtteks võib öelda, et ehkki sõda alles algas, on see juba võidetud.

Jaga sõpradega:
Tasuta uudiskiri
Hoia end Makroskoobis!

Saadame korra nädalas sinu e-postkasti kokkuvõtte nädala jooksul ilmunud olulisematest lugudest ja uudistest.