fbpx
Majandus & Raha

USA suurima varahaldusfirma töötaja: USA riigijuhid on meile peenraha – Ukraina sõda on ärile suurepärane

Salajase salvestuse käigus enesele teadmata liiga palju lobisenud USA suurima varahaldusfirma BlackRocki töötaja kiitleb, kuidas Ühendriikide finantskorporatsioonid omavad demokraatia fassaadi taga reaalsuses täielikku kontrolli Ühendriikide sise- ja välispoliitika üle.


BlackRocki finantskontsern, mis kureerib kokku 20 triljoni dollari väärtuses finantsvarasid, on teeninud Ukraina sõja pealt kopsakaid kasumeid ning kasutab saadud hõlptulu Ühendriikide poliitilise klassi omastamiseks. Sellise ülestunnistuse salvestas James O’Keefe’i OMG Media grupi salareporter videokaamerasse.

Serge Varlay, kes töötab BlackRocki kasuks värbajana, selgitas oma identiteeti varjanud reporterile, et “tegelikkuses ei oma mitte mingisugust tähtsust, kes on Ameerika Ühendriikide president – tegelikku võimu omab see, kes kontrollib presidendi rahakotti ja selleks on BlackRock, pangad ja riskifondid.” Skandaalne salvestus leidis aset ajal, mil president Biden oli luubi all seoses Ukrainasse kanaliseeritud rahade altkäemaksuna omastamises.

Varlay jätkas avameelitsemist: “Ukraina sõda on meile äriliselt s**aks tulus, kuna see viib Ukrainaga seotud põllumajandusfutuuride hinnad lakke, mis võimaldab meil kasumite pealt koore riisuda.”

Ukraina sõda on meile äriliselt s**aks tulus, kuna see viib Ukrainaga seotud põllumajandusfutuuride hinnad lakke, mis võimaldab meil kasumite pealt koore riisuda.

Serge Varlay, BlackRocki värbaja


BlackRock on üks maailma suurimatest varahaldusfirmadest, omades suuri osalusi juhtivates hargmaistes ettevõtetes nagu Apple, Amazon, Microsoft, Anheuser-Busch, Meta, Pfizer, CNN ja FoxNews. Vaatamata oma tohutule mõjuvõimule figureerib BlackRock üksnes harva Ühendriikide massimeedia tähelepanuorbiidis.
Varlay sõnul on see tingitud sellest, et “Meil on lihtsam tegutseda, kui inimestel ei ole aimugi, mida me teeme – BlackRockil ei ole mingisugust soovi olla meediaveergudel. Me ei soovi, et inimesed meist räägiks.”

BlackRock omab võimu, ostes massiliselt ära Ühendriikide poliitikuid, kes asuvad firma kannupoisteks. Varlay sõnul on Ühendriikide poliitiline klass tervenisti finantskontsernide taskus. “Me võime osta misiganes poliitilise kandidaadi… senaatorid on eriti odavad. Need tüübid saame oma taskusse näruse 10 000 dollari eest. Seega meil on suhteliselt ükskõik, kes USA valimistel võidutseb – nad kõik on ultimatiivselt meie taskus.”

Meil on suhteliselt ükskõik, kes USA valimistel võidutseb – nad kõik on ultimatiivselt meie taskus.

Serge Varlay, BlackRocki värbaja

Allikas

Adrian Bachmanni kommentaar:
“Andke mulle võim trükkida riigi raha ja mul ei ole sooja ega külma sellest, kes kirjutab selle riigi seadusi.”
Antud kurikuulsa lausumise autoriks on Mayer Amschel Rothschild, Rothschildide pankurisuguvõsa esimene patriarh. Mis on kõnekas, on asjaolu, et täpselt dateerimata lausumine leidis aset millalgi 18. sajandil/19. sajandi alguses ning selles sisalduv tõeväärtus on ligi kahe ja poole sajandi möödudes pigem kasvanud kui kahanenud.

Mistahes riik, mis minetab raha emiteerimise privileegi, ärastades selle erafinantsistide klassile, saab peaaegu vääramatute sotsiaalküberneetika seaduste alusel valitsetud selle klassi poolt.

Mistahes riik, mis minetab raha emiteerimise privileegi, ärastades selle erafinantsistide klassile, saab peaaegu vääramatute sotsiaalküberneetika seaduste alusel valitsetud selle klassi poolt.

adrian bachmann


Oluliselt vähem tsiteeritud, ent mitte vähem paljastav lausumine Mayer Amschelilt kõlab aga järgmiselt:
“Need vähesed, kes mõistavad tegelikkuses (finantssüsteemi) toimimist, on kas täielikult pühendunud selle abil rikastumisele või on sellest süsteemist lootusetult sõltuvuses. Sellest tulenevalt ei ole nendest mingisugust ohtu süsteemi püsimisele.”

Adrian Bachmann on Makroskoobi temaatilise kontsepti väljatöötaja ja portaali peatoimetaja. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduskonna, õppinud EBS-i magistriõppes ärijuhtimist ning töötanud 10 aastat luureanalüütikuna Välisluureametis ja NATO peakorteris. Seejärel 4 aastat peaanalüütikuna investeerimiskulla valdkonnas. Tema missiooniks on majanduslike, poliitiliste ja julgeolekualaste protsesside ning nende omavaheliste seoste mõistetavaks tegemine nii globaalsel, regionaalsel kui ka riiklikul tasandil. Kes soovib aidata Adrianil seda kutsumust jätkata, saab seda teha läbi annetuse pangaülekandega järgmistel rekvisiitidel:

MAKSE SAAJA: Adrian Bachmann

KONTO NUMBER: EE271010011832141226

SELGITUS: Annetus

Jaga sõpradega:
Tasuta uudiskiri
Hoia end Makroskoobis!

Saadame korra nädalas sinu e-postkasti kokkuvõtte nädala jooksul ilmunud olulisematest lugudest ja uudistest.