Maailmavõim & Geopoliitika

USA senaator soovib Ungarile sanktsioonid ja reisipiirangud seada

Marylandi osariigi demokraadist senaator ja Senati välissuhete komisjoni eesistuja Ben Cardin soovitas president Joe Bideni administratsioonil kaaluda Ungari ametnikele sanktsioonide seadmist ning Ungari eemaldamist lihtsustatud viisakorraldusega riikide nimistust.

MEELESPEA: Makroskoop saab ilmuda üksnes oma lugejate ja kuulajate toel. Juhul kui ka Sina oled huvitatud Makroskoobi edasisest ilmumisest, saad teha selleks omale jõukohase annetuse käesoleva loo lõpus toodud rekvisiitidel. Tänan tähelepanu ja abi eest!

Antud samm oleks Cardini hinnangul sobivaks karistuseks Ungari peaministri Viktor Orbáni väidetava “demokraatia kahjustamise” ning “NATO ühtsuse haavamise” eest.

“Administratsioon peaks uurima, kas Ungari ikka on usaldusväärne partner ja väärt viisavabastuse programmis osalema … arvestades sealset korruptsiooni taset,” ütles Cardin 1. veebruaril tehtud avalduses.

Allikas

Aita Makroskoobil edasi ilmuda

Hea külastaja… Tänan Sind, et oled meie lugejaks! Kuna Makroskoobi tegevuse jätkamine nõuab palju tööd ning väljaminekuid, sõltub portaali edasi püsimine oma lugejate toetusest, ilma milleta pole paraku ka Makroskoopi.   

Kui soovid, et Makroskoop avaldaks ka edaspidi kaalukaid uudiseid, läbinägelikke analüüse ja mõtlemapanevaid arutelusid, siis saad sellele kaasa aidata, tehes pangas püsikande (või erakorralise suurema toetuse) portaali kontole:

ANNETUSE SAAJA: OÜ Nanoskoop

KONTO NUMBER: EE687700771007683571

SELGITUS: Makroskoobi annetus

Kuigi Makroskoobi lugejate majanduslikud võimalused on erinevad, on iga annetus portaali edasikestmise jaoks erakordselt oluline ning suure tänuga vastu võetud.

Aitäh!

Jaga sõpradega:
Tasuta uudiskiri
Hoia end Makroskoobis!

Saadame korra nädalas sinu e-postkasti kokkuvõtte nädala jooksul ilmunud olulisematest lugudest ja uudistest.