Ühiskond & Kultuur

Saksamaa parlamendiliige: Maailma Terviseorganisatsioon on vaja laiali saata

Saksamaa parlamendi liige Christine Anderson teatas hiljuti Maailma Terviseorganisatsioonile (WHO), et kõnealune rahvusvaheline institutsioon pole midagi enamat kui rühm “globalitaarseid misantroope”, kes väärivad võimult eemaldamist ja täielikku lammutamist.

Anderson lubas avalikult WHO kukutada, kirjeldades seda kui “valimata organit, mida kontrollivad ja juhivad multimiljardärid”, ning rõhutas, et WHO-l ei tohiks kunagi lubada tegutseda demokraatlikult valitud valitsuse, näiteks Saksamaa valitsuse, asemel.

Anderson esitas oma märkused hiljutisel kodanikualgatuse konverentsil Brüsselis. Ta lubas avaldada kõigi isikute, sealhulgas valitsusametnike ja parlamendiliikmete nimed, kes toetavad WHO-d ja selle “võimuhaaramist” demokraatia eest.

“Just teie [WHO] olete väike äärmusvähemus,” hüüatas Anderson. “Teie olete need, kellel pole mingisugust õigust dikteerida inimestele, mida nad tahavad ja mida nad ei taha.”

“Seega uskuge mind … Uskuge miljoneid ja miljoneid inimesi üle maailma. Me kukutame teid ja me ei väsi enne, kui oleme selle saavutanud. Nii et seadke end valmis. Me oleme siin ja võitlus on alanud. Seega võitleme selle lõpuni.”

Just teie [WHO] olete väike äärmusvähemus. Teie olete need, kellel pole mingisugust õigust dikteerida inimestele, mida nad tahavad ja mida nad ei taha.

Christine Anderson, saksamaa parlamendi liige

Kus on Ameerika poliitikud võitluses WHO-poolse võimu ülevõtmise vastu?

Christine Andersoni YouTube’i lehelt teame, et seitse vaprat kodanikku seitsmest riigist on viie Euroopa Parlamendi liikme toetusel käivitanud spetsiaalse Euroopa kodanikualgatuse “Usaldus ja vabadus”. Algatuse eesmärk on sundida Euroopa Komisjoni vastava küsimusega tegelema.

Anderson soovib, et komisjon teeks avaliku avalduse selle kohta, kuidas ta kavatseb kodanikualgatuse nõudmistega edasi minna. “Lisaks toimub EL-i parlamendis kuulamisistung, kus peab osalema ka komisjon,” selgitab Anderson. “Protsessi lõpus koostab komisjon kolme kuu jooksul õigusliku ja poliitilise arvamuse, otsustades, kas on võimalik teha uus seadusandlik ettepanek, ning põhjendab oma otsust avalikult.”

Oluline on küsida, kas ka Ameerika Ühendriikide poliitikud järgivad Euroopa aktivistide eeskuju. Me teame, et mõned kongressi liikmed võtavad sõna WHO kavandatud maailma ülevõtmise vastu järgmise rahvatervise “hädaolukorra” ajal, kuid kas on olemas plaane, mis sarnanevad “Usaldus ja vabadus” algatusega ja mis paneks USA föderaalvalitsuse vastutama vandenõu eest panna toime genotsiid mõne uue võltsitud plandeemiaga?

“Jumal peab tõesti olemas olema, kui seesugused vaprad hinged on valmis aitama meid kurjusest päästa,” kirjutas üks elevil kommenteerija Andersoni jõupingutustest…

Usalduse ja vabaduse algatuse kohta saate lisateavet grupi ametlikul veebilehel.

Allikas

Aita Makroskoobil edasi ilmuda

Hea külastaja… Tänan Sind, et oled meie lugejaks! Kuna Makroskoobi tegevuse jätkamine nõuab palju tööd ning väljaminekuid, sõltub portaali edasi püsimine oma lugejate toetusest, ilma milleta pole paraku ka Makroskoopi.   

Kui soovid, et Makroskoop avaldaks ka edaspidi kaalukaid uudiseid, läbinägelikke analüüse ja mõtlemapanevaid arutelusid, siis saad sellele kaasa aidata, tehes pangas püsikande (või erakorralise suurema toetuse) portaali kontole:

ANNETUSE SAAJA: OÜ Nanoskoop

KONTO NUMBER: EE687700771007683571

SELGITUS: Makroskoobi annetus

Kuigi Makroskoobi lugejate majanduslikud võimalused on erinevad, on iga annetus portaali edasikestmise jaoks erakordselt oluline ning suure tänuga vastu võetud.

Aitäh!

Jaga sõpradega:
Tasuta uudiskiri
Hoia end Makroskoobis!

Saadame korra nädalas sinu e-postkasti kokkuvõtte nädala jooksul ilmunud olulisematest lugudest ja uudistest.