AudioKeskkond & Inimkond

Rohepöörde fanaatikute uueks sihtmärgiks on… riis

Pilt: ELAMARAN ELAA PHOTOGRAPHY/Shutterstock.com

Kliimamuutustega võitleva sekti ja globaalse sõja eesmärk paistab olevat üha enam rahvaste surnuks näljutamine ning rohefanaatikute uusimaks sihtmärgiks on saamas riis.

AUDIOVERSIOON kuulatav lehekülje lõpus

Maailma enim toodetud põllumajanduskultuur, riis, on saamas järjekordseks sihtmärgiks globalistide poolt peetavas sõjas, mille eesmärk on õgvendada maailma toiduvarud ning näljutada ja orjastada seeläbi terveid rahvaid. Kliimamuutustega võitlemise ettekäändel kästakse riikidel peagi vähendada riisi tootmist. Seda kõike riisipõldude poolt tekitatavate metaaniheitmete tõttu.

„Riisi kasvatamine põhjustab umbes 10 protsenti ülemaailmsetest metaaniheitmetest. Metaan on gaas, mis on viimase kahe aastakümne jooksul sulgenud endasse 80 korda rohkem soojust kui süsinikdioksiid. Teadlased ütlevad, et kui maailm tahab kasvuhoonegaaside emissioone vähendada, ei ole meil võimalik jätta tähelepanuta riisi mõju,“ vahendas uudisteagentuur Associated Press.  

Riisikasvatus, mis on olnud tervete rahvaste eluvõimelisuse aluseks, on sedasi sattunud kliimamuutuste sekti rünnaku alla.

Riisi tarbitakse laialdaselt Indias ja kogu Aasias ning see viljakultuur on viimase sajandi jooksul võimaldanud sealsel rahvastikul kiiresti kasvada. Päev-päevalt muutub üha selgemaks, et globaalse soojenemisega võitlemiseks ette nähtud tegevuskava ja kogu kliimamuutusele keskendunud sekt pole midagi muud kui relvastatud propaganda, et teha lõpp energiasõltumatusele, toiduainete sõltumatusele ja rahvastiku kasvule.

Päev-päevalt muutub üha selgemaks, et globaalse soojenemisega võitlemiseks ette nähtud tegevuskava ja kogu kliimamuutusele keskendunud sekt pole midagi muud kui relvastatud propaganda, et teha lõpp energiasõltumatusele, toiduainete sõltumatusele ja rahvastiku kasvule.

Lähemal vaatlusel selgub, et rohepöörde sekt ei ole suunanud oma fookust üldsegi saasteainete vähendamisele. Nende siht on suunatud hoopis looduslikele molekulidele, mis on taimedele eluks vajalikud. Eesmärgiks on keelustada väetiste kasutamine põllumajanduses, takistades sellega toidu tootmist… Nälg, ülemaailmne rahvaarvu vähenemine ja orjus on rohefundamentalistide salajaseks lõppeesmärgiks.

Bjoern Ole Sander Rahvusvahelisest Riisiuuringute Instituudist deklareerib järgnevat: „Riisi eristab teistest põllukultuuridest see, et põllul on seisva vee kiht. See tähendab, et mulla ja atmosfääri vahel ei toimu õhuvahetust. Mullas on seepärast anaeroobsed tingimused ja see tähendab, et mullas on aktiivselt tegutsemas täiesti teistsugused bakterid kui nisu või maisi puhul.“ See loomulik protsess on nüüd aga järsku süüdi globaalses soojenemises ja planeedi hävingus.

Kaasajooksikud, kes siiani usuvad kliimamuutusesse, on hüpnotiseeritud uskuma millessegi täiesti abstraktsesse. Oma usu kuulutamine kliimamuutusesse paneb neid tundma vooruslikuna. Ning seda kõike ajal, mil nende kodumaade energiasõltumatus ja toiduga kindlustatus on hävinemas. Globaalse soojenemisega võitlemise tegevuskava kesksed planeerijad soovivad näha rahvaarvu vähenemist. Nende arvates peaksid inimesed elama pisikestes tubades ja kümneminuti linnades ning olema programmeeritud uskuma mida-iganes, mida võimud neile ütlevad. Inimesed peaksid toituma putukatest, laboris kasvatatud lihast, mRNA tehnoloogiaga manipuleeritud ja tehniliselt toodetud sünteetilistest toiduainetest.

Kaasajooksikud, kes siiani usuvad kliimamuutusesse, on hüpnotiseeritud uskuma millessegi täiesti abstraktsesse. Oma usu kuulutamine kliimamuutusesse paneb neid tundma vooruslikuna. Ning seda kõike ajal, mil nende kodumaade energiasõltumatus ja toiduga kindlustatus on hävinemas.

Sedasi püüavad globalistid rahvaarvu vähendada ka riisitootmist koomale tõmmates.

Ameerikas kasvatatakse 80 protsenti kogu tarbitavast riisist riigisiseselt. Toiduga kindlustatuse tagamiseks jagatakse üle maailma laiali aga umbes 40 miljonit naela riisi. Kliimamuutusega võitlemiseks kehtestatud eeskirjad seaksid uued piirangud 5 563 riisikasvatajale üle kogu USA.

Tegemist on põllumeestega, kes kasvatavad oma taludes riisi juba mitmendat põlvkonda ning neile kuulub kokku 2,8 miljonil aakrit põllumajandusmaad Arkansases, Californias, Louisianas, Mississippis, Missouris ja Texases. Kui nende talusid sunnitakse täitma „ülemaailmset metaanilubadust”, võivad nad olla sunnitud loobuma oma põllumajanduslikest sisenditest ja ka saagist. Taoline põllumeestest brutaalne üle sõitmine on saamas tavapraktikaks nii Euroopas kui ka ülejäänud maailmas.

Põllumeestest brutaalne üle sõitmine on saamas tavapraktikaks nii Euroopas kui ka ülejäänud maailmas.

Vietnami riisikasvatajad on omalt poolt juba andnud lubaduse vähendada „globaalseid metaaniheitmeid“. Associated Press deklareeris, et: „Ülemaailmse metaanilubaduse alusel on Vietnam ja mitmed teised Aasia suuremad riisitootjad lubanud vähendada emissioone 30%  võrra, kuid kaks suurimat tootjat, Hiina ja India, ei ole lubadusele veel alla kirjutanud.“

Hiina juhid on korduvalt keeldunud osalemast globaalse soojenemise agendas ning hoidunud liitumast kliimamuutuste sektiga, kuna nad näevad selles suurepärast võimalust saavutada maailmas juhtroll perioodil, mil ökoloogilise kollektivismi lummusesse langenud lääneriigid vaevlevad inflatsiooni poolt esile kutsutud vaesuse ja toidupuuduse leviku tõttu.

Allikas

Aita Makroskoobil edasi ilmuda

Hea külastaja… Tänan Sind, et oled meie lugejaks! Kuna Makroskoobi tegevuse jätkamine nõuab palju tööd ning väljaminekuid, sõltub portaali edasi püsimine oma lugejate toetusest, ilma milleta pole paraku ka Makroskoopi.   

Kui soovid, et Makroskoop avaldaks ka edaspidi kaalukaid uudiseid, läbinägelikke analüüse ja mõtlemapanevaid arutelusid, siis saad sellele kaasa aidata, tehes pangas püsikande (või erakorralise suurema toetuse) portaali kontole:

ANNETUSE SAAJA: OÜ Nanoskoop

KONTO NUMBER: EE687700771007683571

SELGITUS: Makroskoobi annetus

Kuigi Makroskoobi lugejate majanduslikud võimalused on erinevad, on iga annetus portaali edasikestmise jaoks erakordselt oluline ning suure tänuga vastu võetud.

Aitäh!

Jaga sõpradega:
Tasuta uudiskiri
Hoia end Makroskoobis!

Saadame korra nädalas sinu e-postkasti kokkuvõtte nädala jooksul ilmunud olulisematest lugudest ja uudistest.