Maailmavõim & Geopoliitika

Robert F. Kennedy JR: Hiina ja USA arendavad välja etniliselt sihitavaid biorelvi

USA demokraatide presidendikandidaat Robert F. Kennedy Jr väitis uudistekanalile Newsmax, et Hiina valitsus loob rassipõhist biorelva: “Teame, et Hiina valitsus töötab välja etnilisi biorelvi. Biorelvi, mis on kujundatud teatud rassist inimesi ründama. Ja meie Ameerikas teeme sama. Oleme kogunud hiinlaste DNA-d. Oleme spetsiaalselt selle jaoks kogunud venelaste DNA-d. See (bioloogiline võidurelvastumine) on katastroof.”

Kennedy ei esitanud oma väite toetuseks asitõendeid. Tõenäoliselt lähtub tema väide Hiina välisministeeriumi pressiesindaja Wang Wenbini mais tehtud avaldusest, et “Pentagonil on plaanid vastaste ründamiseks geneetiliselt kohandatud relvadega.” 

Teame, et Hiina valitsus töötab välja etnilisi biorelvi. Biorelvi, mis on kujundatud teatud rassist inimesi ründama. Ja meie Ameerikas teeme sama.

robert f. kennedy jr

Wangi väide oli vastuseks riigisekretär Anthony Blinkeni tõstatatud küsimusele seoses tiibetlaste DNA massilise kogumisega Hiina valitsuse poolse kontrolli suurendamise eesmärgil.

Ühtlasi väitis Wang, et “USA on esitanud nõude, omandamaks proove venelaste RNA-st ja kehavedelikest.” “On üsna selge, kes siin geneetilist materjali salaprojektides kasutab,” lisas Wang. 

Wangi avalduse järel ütles Pentagoni kõrge ametnik väljaandele Newsweek, et “Kaitseministeerium ei ole biorelvi välja töötamas ning lükkab väited selle kohta kindlalt tagasi.” 

Allikas

Aita Makroskoobil edasi ilmuda

Hea külastaja… Tänan Sind, et oled meie lugejaks! Kuna Makroskoobi tegevuse jätkamine nõuab palju tööd ning väljaminekuid, sõltub portaali edasi püsimine oma lugejate toetusest, ilma milleta pole paraku ka Makroskoopi.   

Kui soovid, et Makroskoop avaldaks ka edaspidi kaalukaid uudiseid, läbinägelikke analüüse ja mõtlemapanevaid arutelusid, siis saad sellele kaasa aidata, tehes pangas püsikande (või erakorralise suurema toetuse) portaali kontole:

ANNETUSE SAAJA: OÜ Nanoskoop

KONTO NUMBER: EE687700771007683571

SELGITUS: Makroskoobi annetus

Kuigi Makroskoobi lugejate majanduslikud võimalused on erinevad, on iga annetus portaali edasikestmise jaoks erakordselt oluline ning suure tänuga vastu võetud.

Aitäh!

Jaga sõpradega:
Tasuta uudiskiri
Hoia end Makroskoobis!

Saadame korra nädalas sinu e-postkasti kokkuvõtte nädala jooksul ilmunud olulisematest lugudest ja uudistest.