Maailmavõim & Geopoliitika

Radikaalvasakpoolne rühmitus Antifa kutsub üles hirmukampaaniale Saksa AFD partei vastu

Vasakpoolsete radikaalide liikumine Antifa avalikustas Saksamaa peavooluparteidele vastanduva erakonna Alternatiiv Saksamaale (Alternativ für Deuchland – AFD) kandidaatide kodused aadressid, kutsudes inimesi üles tekitama establismendivastastes poltiitikutes hirmu ja “turvatunde puudumist” nende endi kodudes. 

Ennast “antifašistliku” liikumisena määratlev organisatsioon lõi antud ülesande täitmiseks spetsiaalse interaktiivse internetilehekülje, millel on AFD parteisse kuuluvate poliitikute kodud kaardil näidatud. Antifa radikaalid kutsuvad seega oma liikmeid üles “kasutama informatsiooni vastavalt”, et astuda vastu AFD parteile, mille populaarsus on stagneerunud poliitilise režiimi võimetuse tõttu Saksamaa sotsiaalmajanduslikku kängumist väärata üha kasvanud.

AFD partei liikmed on juhtinud tähelepanu Saksamaa poliitilise ja meediasüsteemi ilmsetele topeltstandarditele, kuna Antifa üleskutsetele AFD partei liikmeid psühholoogiliselt terroriseerida ning füüsiliselt ahistada ei järgnenud mingisugust avalikku hukkamõistu. Samas kui AFD ise oleks vastavat metoodikat kasutanud oma poliitiliste oponentide vastu, oleks sündmusest kindlasti esimese suurusjärgu poliitiline skandaal tehtud.

Allikas

Esifoto: knipsdesign/Shutterstock.com

Aita Makroskoobil edasi ilmuda

Hea külastaja… Tänan Sind, et oled meie lugejaks! Kuna Makroskoobi tegevuse jätkamine nõuab palju tööd ning väljaminekuid, sõltub portaali edasi püsimine oma lugejate toetusest, ilma milleta pole paraku ka Makroskoopi.   

Kui soovid, et Makroskoop avaldaks ka edaspidi kaalukaid uudiseid, läbinägelikke analüüse ja mõtlemapanevaid arutelusid, siis saad sellele kaasa aidata, tehes pangas püsikande (või erakorralise suurema toetuse) portaali kontole:

ANNETUSE SAAJA: OÜ Nanoskoop

KONTO NUMBER: EE687700771007683571

SELGITUS: Makroskoobi annetus

Kuigi Makroskoobi lugejate majanduslikud võimalused on erinevad, on iga annetus portaali edasikestmise jaoks erakordselt oluline ning suure tänuga vastu võetud.

Aitäh!

Jaga sõpradega:
Tasuta uudiskiri
Hoia end Makroskoobis!

Saadame korra nädalas sinu e-postkasti kokkuvõtte nädala jooksul ilmunud olulisematest lugudest ja uudistest.