Ühiskond & Kultuur

Montana seaduseelnõu keelaks vaktsineeritud inimestel veredoonorluse 

USA-s Montana osariigis esitati 17. veebruaril seaduseelnõu nr 645, mis keelaks vere- või elundidoonorluse inimestel, kellele on süstitud COVID-i “vaktsiini” või kelle veres on kõrge ogavalkude arvukus “pikalt kestnud COVID-i” tõttu. 

Eelnõu pooldajad selgitasid, et seaduseelnõu mõte on kaitsta meditsiinilist autonoomiat ja õigust saada verd nendelt doonoritelt, kes ei ole ennast COVID-i vastu vaktsineerinud. Seaduseelnõu toetajad lisasid, et vere saajad ei peaks sellisel juhul hädaolukorras muretsema doonorvere kahjulike mõjude pärast. 

Seaduseelnõu peamine esitaja Greg Kmetz selgitas, et on rääkinud valijatega, kes ütlesid, et nad ei soovi “vaktsineeritud verd, mis muudab patsiendi tervisliku olukorra veelgi halvemaks”. 

Eelnõu teeb ettepaneku määrata rahatrahv kuni 500 USA dollarit väärteo toimepanemise eest kõigile, kes teadlikult annetavad või kasutavad verd või elundeid, mis sisaldavad mRNA või DNA farmatseutiliste biotehnoloogiate kasutamise või pikalt kestnud COVID-19 tõttu kõrge arvukusega ogavalke sisaldavaid isolaate.  

Eelnõu teeb ettepaneku määrata rahatrahv kuni 500 USA dollarit väärteo toimepanemise eest kõigile, kes teadlikult annetavad või kasutavad verd või elundeid, mis sisaldavad mRNA või DNA farmatseutiliste biotehnoloogiate kasutamise või pikalt kestnud COVID-19 tõttu kõrge arvukusega ogavalke sisaldavaid isolaate.  

Seaduseelnõu vastaseid oli veidi rohkem kui toetajaid, teatas väljaanne Daily Montanan. Oponentide hulka kuulusid Montana Õdede Liit, Montana Haiglate Liit, Montana Meditsiiniliit ja Montana Esmatasandi Arstiabi Liit. 

80% Montana osariigi elanikest on saanud vähemalt ühe vaktsiinidoosi. 

Lisaks sellele, et osariigis tekiks seaduse vastu võtmisel tõsine verepuudus, väitsid seaduseelnõu vastased, et verd ei ole võimalik testida pikalt kestnud COVID-i ja “vaktsiinide” suhtes. Samas on PCR-teste alates “pandeemia” algusest piisavalt täpseteks ja usaldusväärseteks peetud, et positiivne test on võrdunud haiguse “juhtumiga”. Ja paljusid “juhtumeid” on kasutatud selleks, et õigustada elude ja elatusvahendite hävitamist majanduse sulgemise, koolide sulgemise ning meie võõrandamatute õiguste ja vabaduste kaotamisega. Samuti on väidetud, et PCR-test suudab tuvastada COVID-i jälgi ka tagantjärele. 

Selle artikli allikad on järgmised: 

Allikas 

Aita Makroskoobil edasi ilmuda

Hea külastaja… Tänan Sind, et oled meie lugejaks! Kuna Makroskoobi tegevuse jätkamine nõuab palju tööd ning väljaminekuid, sõltub portaali edasi püsimine oma lugejate toetusest, ilma milleta pole paraku ka Makroskoopi.   

Kui soovid, et Makroskoop avaldaks ka edaspidi kaalukaid uudiseid, läbinägelikke analüüse ja mõtlemapanevaid arutelusid, siis saad sellele kaasa aidata, tehes pangas püsikande (või erakorralise suurema toetuse) portaali kontole:

ANNETUSE SAAJA: OÜ Nanoskoop

KONTO NUMBER: EE687700771007683571

SELGITUS: Makroskoobi annetus

Kuigi Makroskoobi lugejate majanduslikud võimalused on erinevad, on iga annetus portaali edasikestmise jaoks erakordselt oluline ning suure tänuga vastu võetud.

Aitäh!

Jaga sõpradega:
Tasuta uudiskiri
Hoia end Makroskoobis!

Saadame korra nädalas sinu e-postkasti kokkuvõtte nädala jooksul ilmunud olulisematest lugudest ja uudistest.