Ühiskond & Kultuur

Ligi 70 % ameeriklastest ei usalda enam massimeediat

Ameeriklaste usaldus massimeedia kanalite suhtes on viimase 50 aasta jooksul põrmu varisenud. Kui 1973. aastal usaldas massimeediat 69% ameeriklastest, siis 2023. aastaks oli massimeediat täielikult või pigem usaldavate ameeriklaste osakaal langenud 32%-ni. Sealjuures on massimeediat kas väga vähe või absoluutselt mitte usaldavate ameeriklaste osakaal tõusnud 50 aastaga 29% pealt 68%-ni.

Alljärgneval graafikul on toodud ameeriklaste suhtumise muutus massimeedia võimesse edastada uudislugusid “täielikult, täpselt ja ausalt” ajavahemikus 1973-2023. Vastajatele anti võimalus vastata, kas nad usaldavad massimeedia vastavat võimet “suurel määral”, “mitte kuigi palju” või “absoluutselt mitte”.

Makroskoop saab ilmuda üksnes oma lugejate ja kuulajate toel. Juhul kui ka Sina oled huvitatud Makroskoobi edasisest ilmumisest, saad teha selleks omale jõukohase annetuse käesoleva loo lõpus toodud rekvisiitidel. Tänan tähelepanu ja abi eest!

Allikas

Aita Makroskoobil edasi ilmuda

Hea külastaja… Tänan Sind, et oled meie lugejaks! Kuna Makroskoobi tegevuse jätkamine nõuab palju tööd ning väljaminekuid, sõltub portaali edasi püsimine oma lugejate toetusest, ilma milleta pole paraku ka Makroskoopi.   

Kui soovid, et Makroskoop avaldaks ka edaspidi kaalukaid uudiseid, läbinägelikke analüüse ja mõtlemapanevaid arutelusid, siis saad sellele kaasa aidata, tehes pangas püsikande (või erakorralise suurema toetuse) portaali kontole:

ANNETUSE SAAJA: OÜ Nanoskoop

KONTO NUMBER: EE687700771007683571

SELGITUS: Makroskoobi annetus

Kuigi Makroskoobi lugejate majanduslikud võimalused on erinevad, on iga annetus portaali edasikestmise jaoks erakordselt oluline ning suure tänuga vastu võetud.

Aitäh!

Jaga sõpradega:
Tasuta uudiskiri
Hoia end Makroskoobis!

Saadame korra nädalas sinu e-postkasti kokkuvõtte nädala jooksul ilmunud olulisematest lugudest ja uudistest.