fbpx
AudioSuur luguÜhiskond & Kultuur

Koroonavaktsiinide alustehnoloogia leiutaja dr Robert Malone: vaktsiinid on ohtlikud, väheefektiivsed ning sundvaktsineerimine on kriminaalne

Koroonavaktsiinide alustehnoloogia leiutaja dr Robert Malone tunnistas äsja aset leidnud intervjuus, et koroonavaktsiinid on ohtlikud ja väheefektiivsed ning hoiatas: „Valitsus on tänaseks kontrolli alt väljunud. Nad ei ole enam legitiimsed ja nad eiravad täielikult bioeetikat,” lisades, et „meile peale surutavad eksperimentaalse vaktsiini manustamise kohustused on sõnaselgelt ebaseaduslikud ja vastuolus Nürnbergi inimkatseid kriminaliseeriva koodeksiga.”

Koroonavaktsiinide võtmetehnoloogia leiutaja keeldub kaasa minemast sundvaktsineerimise programmiga, mis on teerullina üle sõitnud nii meditsiinieetikast kui terviseandmete salastatuse põhimõtetest.

2021. aasta üheks kõige olulisemaks infopaljastuseks meediaruumis oli Joe Rogani 30. detsembril aset leidnud intervjuu dr Robert Malone’iga. Dr Malone on teadlane, kes on koroonaviiruse vaktsiinide aluseks oleva mRNA tehnoloogia looja. Lisaks on Dr Malone töötanud välja arvukalt muid meditsiinitooteid, ravimeid ja kliinilisi katseid.

Malone on töötanud koos dr Anthony Fauciga ning USA Haiguste Ennetamise ja Tõrje Keskuse (Centers for Disease Control) teadlastega. Mis peamine, koroonavaktsiinide võtmetehnoloogia leiutaja keeldub kaasa minemast sundvaktsineerimise programmiga, mis on teerullina üle sõitnud nii meditsiinieetikast kui terviseandmete salastatuse põhimõtetest.

Malone hoiatas: „Valitsus on tänaseks kontrolli alt väljunud. Nad ei ole enam legitiimsed ja nad eiravad täielikult bioeetikat,” lisades, et „meile peale surutavad eksperimentaalse vaktsiini manustamise kohustused on sõnaselgelt ebaseaduslikud ja vastuolus Nürnbergi inimkatseid kriminaliseeriva koodeksiga.”

Sundvaktsineerimise agendale vastu töötamise eest kustutati maailmakuulsa teadlase Twitteri konto. Lisaks likvideeriti ka dr Malone’i LinkedIn-i profiil, mis küll hiljem taastati. Kusjuures LinkedIn konto algse kustutamise põhjuseks sai asjaolu, et dr Malone mainis kontol tõsiasja, et maailma suurima uudisteagentuuri Reutersi juht on ühtlasi ka maailma ühe suurima vaktsiinitootja Pfizeri nõukogu liige. Reuters on ühtlasi ka meediaagentuur, mida nii Twitter kui ka teised sotsiaalmeedia hiiud kasutavad “faktikontrollimise” vahendina.

Robert Malone on lubanud jätkata ebameeldivate tõdede avalikkuse ette toomist, vaatamata ravimikonglomeraatide survele maailma üht peamist vaktsiinieksperti vaikima sundida.

KUULA INTERVJUUD:

Järgnevas on toodud dr Malone’i peamised mõtted Joe Roganile antud kolmetunnisest intervjuust:

 • Geeniuuringud (gain-of-function studies) biorelvast ogavalgu väljatöötamiseks aitasid kaasa sarnase ogavalgu loomisele, mida nüüd COVID-19 vaktsiinides mRNA juhistena kasutatakse. Ravimifirmadel on sellest tulenevalt eetiline kohustus tõestada, et nende vaktsiinides kasutatav ogavalk ei ole mürgine.
 • Paljudel inimestel ei ole vaktsiini suhtes tugevat negatiivset reaktsiooni ning mõnel puudub see üldse. Malone selgitas, et reaktsiooni esinemine sõltub inimese immuunsüsteemist, kaasa arvatud fenotüübilistest ja geneetilistest eripäradest.
 • Malone kõneles mõistest „vaktsiinivastane” (“anti-vaxxer”), mida kasutatakse selliste inimeste häbistamiseks, kes ei allu valitsuse meditsiiniametnike nõudmistele. Sarnaselt kasutatakse seda nende inimeste ühiskonnast tõrjumiseks, kes ei soostu minema kaasa ravimifirmade propagandaga. Malone käsitles ka BBC niinimetatud “Usaldusväärsete Uudiste Algatust” (Trusted News Initiative), mis käivitati nende inimeste vastu võitlemiseks, kes levitavad „valeteavet”, esitades argumente ja vastuväiteid doktor Tedrosele, Faucile või mõnele muule vaktsiinipropagandistile.

Malone’i sõnul on nii hüdroksüklorokviin kui ivermektiin Maailma Terviseorganisatsiooni vajalike ravimite nimekirjas. Need on ravimid, mida on miljardites doosides manustatud ning mis leevendavad sümptomeid ja lühendavad haiguse kestust, ennetades sedasi võimalikku tõsist haigestumist ja surma.

 • Dr Malone keskendus traumale, mille osaks saavad lapsed, ning dehumaniseerimisele, desotsialiseerimisele ja väärkohtlemisele, mida ühiskonna kõige väiksemad liikmed kogevad, kui neid sunnitakse kandma maske ja viibima isolatsioonis.
 • Malone selgitas, et hüdroksüklorokviini ja ivermektiini meedias maha tegemisel on kaks põhjust, nagu ka sellel, miks need arstimid järelvalvet teostavate asutuste poolt on ära keelatud. Esimene põhjus on vaktsiinide promoveerija Rick Bright, kes juhib Rockefelleri Sihtasutuse allüksuseks olevat Pandeemia Ennetuse Instituuti ning kes kasutas oma positsiooni Biomeditsiini Kõrgema Uurimis- Ja Arendusasutuse direktorina klorokviini ja hüdroksüklorokviini, kahe SARS-CoV-1 puhul end ohutu ja efektiivsena tõestanud ravimi usaldusväärsuse hävitamiseks.
 • Teine isik, kes takistas COVID-19 vastast ravi, on Janet Woodcock. Pärast seda, kui Woodcock 2021. aasta 20. jaanuaril USA Toidu- ja Ravimiameti juhtimise üle võttis, on ta asunud sellel positsioonil ivermektiini naeruvääristama selle veterinaariaalasele rakendamisele viidates. Senaator Ron Johnson kirjutas Woodcockile, Faucile ning teistele rahvatervise ametnikele, väljendamaks oma muret seoses sellega, et efektiivseid ravimeid hoitakse kättesaamatuna, survestamaks inimesi end vaktsineerima, ilma et teavitatud nõusoleku põhimõtet oleks seejuures õigesti kohaldatud. Dr Malone ei spekuleerinud Woodcocki ja Brighti eesmärkide üle, kuid ütles, et nende väited ei vasta tõele.

Maailma suurima uudisteagentuuri Reutersi juht on ühtlasi ka maailma ühe suurima vaktsiinitootja Pfizeri nõukogu liige.

 • Malone’i sõnul on nii hüdroksüklorokviin kui ivermektiin Maailma Terviseorganisatsiooni vajalike ravimite nimekirjas. Need on ravimid, mida on miljardites doosides manustatud ning mis leevendavad sümptomeid ja lühendavad haiguse kestust, ennetades sedasi võimalikku tõsist haigestumist ja surma. Malone’i sõnul on Mercki korduvad rünnakud mõlema ravimi suhtes pehmelt öeldes kummalised, eriti arvestades sellega, et ivermektiini kasutamist Uttar Pradeshis Indias on seostatud madalama suremusega.
 • Malone’i sõnul hüvitatakse haiglatele ligikaudu 3000 USA dollarit iga COVID-19 diagnoosi eest. Raviplaane varjatakse, sest haiglaid innustatakse kasutama ravimit Remdesivir ja hingamisaparaate, mis on seotud neerupuudulikkuse, kopsukahjustuste ja surmava haiglanakkuse tekkega. Ei ole oluline, miks inimene esialgu üldse haiglasse sattus: kas ta põeb mõnda muud haigust, kas ravis tehti vigu, kas operatsioon lükati edasi vms. Kui haigla „kahtlustab” koroonaviirust või suudab saada positiivse tulemuse PCR-testiga, siis võib haigla teatada COVID-19 diagnoosist ning saada oma meditsiinilise pettuse eest hüvitist.
 • Malone märkis, et väheneva efektiivsuse asemel võiks vaktsiinide juures rääkida hoopis negatiivsest kaitsest, millele on viidanud ka Taanis läbi viidud uuringud. Mida rohkem doose süstitakse, seda vastuvõtlikumad paistavad inimesed koroonaviiruse suhtes olevat. Iisraelis üritatakse veenda inimesi saama oma neljandat süsti, samas kui andmed näitavad hoopiski haigestumise ägenemist vaktsineeritute seas. Nende B- ja T-mälurakud on treenitud ründama ogavalke, mis on juba ammu muteerunud, mistõttu muutuvad vaktsineeritud sõltuvaks antikehadest ning on suuremas autoimmuunsetesse haigustesse ja vähki haigestumise ohus.

Sundvaktsineerimise agendale vastu töötamise eest kustutati maailmakuulsa teadlase Twitteri konto.

 • Rogan ja Malone arutlesid ka loomuliku immuunsuse üle ning rääkisid teadustöödest, mis kinnitavad loomuliku immuunsuse ülekaalu läbimõtlemata vaktsiinist kantud immuunvastuse ees.
 • Malone viitas ebameeldivale statistikale noorte poiste seas vaktsineerimise järgselt esineva müokardiidi osas. Ka mainis dr Malone lipiidide nanoosakeste mõju naiste munasarjadele ning sellest tingitud viljatuks jäämise ohtu. Ta hoiatas, et ogavalgud võivad põhjustada vere hüübimist. Nad rääkisid Maddie de Garay’st, noorest tüdrukust, kelle tervis Pfizeri katsetuste käigus tõsiselt kahjustada sai. Malone ütles, et rahalisi stiimuleid ja oodatavaid tulemusi kasutatakse selleks, et varjata andmeid vaktsiinidest tingitud kahjustuste kohta, rõhutades samas väljamõeldud lõplikke eesmärke, mis aitavad vaktsiinidel paremana välja paista.
 • Malone hoiatas: „Valitsus on tänaseks kontrolli alt väljunud. Nad ei ole enam legitiimsed ja nad eiravad täielikult bioeetikat,” lisades, et „meile peale surutavad eksperimentaalse vaktsiini manustamise kohustused on sõnaselgelt ebaseaduslikud ja vastuolus Nürnbergi inimkatseid kriminaliseeriva koodeksiga.”

Mida rohkem doose süstitakse, seda vastuvõtlikumad paistavad inimesed koroonaviiruse suhtes olevat. Iisraelis üritatakse veenda inimesi saama oma neljandat süsti, samas kui andmed näitavad hoopiski haigestumise ägenemist vaktsineeritute seas.

Allikad: Natural News, Spotify

Jaga sõpradega:
Tasuta uudiskiri
Hoia end Makroskoobis!

Saadame korra nädalas sinu e-postkasti kokkuvõtte nädala jooksul ilmunud olulisematest lugudest ja uudistest.