Ühiskond & Kultuur

Elon Musk: Bideni “avatud uste poliitika” tõttu tulvab Ameerikasse iga aasta 2 miljonit illegaali


Leidurist miljardär Elon Muski sõnul on Ameerika Ühendriikidesse sisenevate illegaalsete immigrantide hulk saavutanud Bideni administratsiooni ajal seninägematud mõõtmed.

Musk tegi oma Twitteri kontole septembris postituse, milles esitas jäädvustuse oma visiidist USA lõunapiiri äärde, et olla isiklikult tunnistajaks seal aset leidvale massilisele illegaalsete immigrantide sissetungile. Muski eesmärk oli juhtida tähelepanu probleemile, mis on Ameerika peavoolumeedia poolt sisuliselt olematuks vaikitud.


“On hämmastav, et peavoolumeedia ei kajasta siin aset leidvat praktiliselt üldse. Igal aastal tulvab üle Ühendriikide lõunapiiri umbes 2 miljonit illegaali tervest maailmast – see arv tõuseb ning Ameerika praegune administratsioon ei tee probleemi lahendamiseks mitte midagi,” sõnas Musk oma postituses.

On hämmastav, et peavoolumeedia ei kajasta siin aset leidvat praktiliselt üldse. Igal aastal tulvab üle Ühendriikide lõunapiiri umbes 2 miljonit illegaali tervest maailmast – see arv tõuseb ning Ameerika praegune administratsioon ei tee probleemi lahendamiseks mitte midagi.

Elon musk


Fox Newsi uudistereporter Bill Melugin võttis Ameerika lõunapiiril aset leidva olukorra kokku järgmiselt:
“Eagle Passi piiriregiooni juures hetkel aset leidev on sisuliselt anarhia – illegaalid tulvavad massiliselt meie riiki. Kahe aasta eest olime tunnistajateks, kuidas üle 15 000 haitilase ilmusid nagu võluväel välja Del Rio silla all. Tänasel päeval näeme aga, kuidas valdavalt Venezuelast pärit hordid parvlevad Eagle Passi silla all… need on valdavalt üksikud noored mehed, kel ei näi olevat mingisugust hirmu illegaalselt USA-sse sisenemise ees.

Allikad: siin ja siin.

Esifoto: F Armstrong Photography/Shutterstock.com

Aita Makroskoobil edasi ilmuda

Hea külastaja… Tänan Sind, et oled meie lugejaks! Kuna Makroskoobi tegevuse jätkamine nõuab palju tööd ning väljaminekuid, sõltub portaali edasi püsimine oma lugejate toetusest, ilma milleta pole paraku ka Makroskoopi.   

Kui soovid, et Makroskoop avaldaks ka edaspidi kaalukaid uudiseid, läbinägelikke analüüse ja mõtlemapanevaid arutelusid, siis saad sellele kaasa aidata, tehes pangas püsikande (või erakorralise suurema toetuse) portaali kontole:

ANNETUSE SAAJA: OÜ Nanoskoop

KONTO NUMBER: EE687700771007683571

SELGITUS: Makroskoobi annetus

Kuigi Makroskoobi lugejate majanduslikud võimalused on erinevad, on iga annetus portaali edasikestmise jaoks erakordselt oluline ning suure tänuga vastu võetud.

Aitäh!

Jaga sõpradega:
Tasuta uudiskiri
Hoia end Makroskoobis!

Saadame korra nädalas sinu e-postkasti kokkuvõtte nädala jooksul ilmunud olulisematest lugudest ja uudistest.