Majandus & Raha

Austraalia ametivõimud „tasalülitavad” vaktsineerimata inimesed neid majanduses osalemast takistades

Sotsiaalse krediidiskoori süsteem on jõudu kogunud ning oma haaret hoogsalt laiendamas.

Victoria osariigi ametivõimud Austraalias on teatanud, et nad „tasalülitavad” vaktsineerimata inimesed neid majanduses osalemast takistades.

Victoria osariigi valitsusjuht Dan Andrews ütles pressikonverentsil drakooniliste piirangute ning kella üheksast õhtul hommikul kella viieni kestva komandanditunni all elavatele kodanikele, et vaktsineerimata inimeste jaoks jäävad sellised piirangud kehtima tähtajatult.

„Meie majandus saab olema vaktsineeritud ning osaleda saavad need, kes on end vaktsineerida lasknud,” ütles Andrews. „Me liigume edasi olukorda, kus tervishoiusüsteemi kaitsmiseks me tasalülitame need inimesed, kes ei ole vaktsineeritud, aga võiksid olla.”

Victoria osariigi ametivõimud Austraalias on teatanud, et nad „tasalülitavad” vaktsineerimata inimesed neid majanduses osalemast takistades.

„Kui sa teed valiku mitte lasta end vaktsineerida, siis sa teed vale valiku,” lisas Andrews.

Andrews kirjeldas vaktsineerimata inimesi, justkui oleks tegemist ohjeldamatute pidalitõbiste hordiga. „Vaktsineerimata inimeste ringi käimine ja viiruse levitamine ei saa olla ohutu.”

Kirjeldatud süsteemi jõustamiseks kasutatakse vaktsineerimispasse, mille abil klassifitseeritakse vaktsineerimata inimesed alamklassi kodanikeks, kes ülejäänud ühiskonnast eraldatakse.

Austraalia võimude teadaanne tõestab taaskord, et vaktsiine kasutatakse üha enam ühiskonna kontrollimise vahendina. Vaktsineerimata inimesed jäetakse kõrvale võimalusest saada ligipääs tervishoiuteenustele, sotsiaalsetele üritustele ning majandusele tervikuna.

See kõik toimub samal ajal kui Iisraelis, kõige suurema vaktsineeritute osakaaluga riigis, on nakatumise näitajad rekordilisel tasemel, sest vaktsiinide efektiivsus kahaneb kiiresti.

Nagu varem juba märgitud, on Austraalia tervishoiujuht Dr Kerry Chant öelnud, et COVID jääb meiega „igaveseks” ning inimesed peavad „ära harjuma” lõputute täiendavate vaktsiinisüstidega.

Tuleviku plaanid näevad ette, et inimesi sunnitakse igal aastal laskma end valitsuste poolt süstida selleks, et nad saaksid oma igapäevast elu edasi elada.

Keeldujatel ei lubata osaleda sotsiaalsetel üritustel ning lõpuks võidakse neil keelata ka näiteks pangakonto omamine või isegi ostude tegemine.

Tuleviku plaanid näevad ette, et inimesi sunnitakse igal aastal laskma end valitsuste poolt süstida selleks, et nad saaksid oma igapäevast elu edasi elada.

Jaga sõpradega:
Related posts
AudioÜhiskond & Kultuur

"Enamik maailma inimesi ongi üleliigsed" - Yuval Harari

Harari: “Me lihtsalt ei vaja 21. sajandi alguses valdavat enamust elanikkonnast”, arvestades, et kaasaegsed tehnoloogiad muudavad inimtööjõu majanduslikult ja sõjaliselt “üleliigseks”.
Loen edasi
AudioÜhiskond & Kultuur

Austraalia statistikaamet: riigi sündimus langes 9 kuud pärast COVID-19 vaktsineerimise algust 72% võrra

Austraalia statistikast peegeldub, et riigi sündide arv langes 2021 aasta detsembris eelmise 6 aasta keskmisega võrrelduna 72% võrra.
Loen edasi
AudioMaailmavõim & Geopoliitika

Hiina kasvatab internetitsensorite armeed, et teisitimõtlemist kontrolli all hoida

Hiina võimud on üha jõulisemalt keeramas kinni digitaalse infovoo kruvisid, et lämmatada eos protestimeeleolud seoses hiigelriigi drakooniliste koroonameetmetega.
Loen edasi
Tasuta uudiskiri
Hoia end Makroskoobis!

Saadame korra nädalas sinu e-postkasti kokkuvõtte nädala jooksul ilmunud olulisematest lugudest ja uudistest.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga