AudioÜhiskond & Kultuur

Ainus tee hulluks läinud maailmast pääseda on… muutuda kasutuks idioodiks

Frank Wright

Järgnevas mõtiskluses peatume reaalsuse pahupidi pööramisel ja sellel, kuidas meil on võimalik mõistuse kaotanud maailmas mitte pelgalt ellu jääda, vaid ka elust rõõmu tunda. Kõige tähtsam mõte, mida järgnevast kaasa võtta, seisneb selles, et maailma tagasi võitmine selle üle võimust haaranud sõgedate ja halbade inimeste käest on tegelikkuses lihtsam, kui me arvata oskame.

Näpunäiteid isiklikust kogemusest sellelt, kes teab, millest ta räägib…

Selle meetodi nimeks võib panna ka “suur keeldumine” või õpetus sellest, kuidas lihtsalt öelda ei.

Meil on tagumine aeg keelduda maailma kurjusega lummanud maagiliste loitsude kordamisest. See mõte võib tunduda triviaalne, kuid meie üle valitseb peamiselt mingit sorti nõidus.

Meid vangis hoidvad ahelad on tehtud sõnadest ning neid sisendusi saab ja tuleb murda.

Võttes arvesse, et elame tänaseks hullumajas, on kõikjal hõljuvat absurdi hõngu paratamatult raske maha raputada.

Olles ise vangistusest pääsenud, näitan teile järgnevalt, kuidas metafoorselt
tabletid välja sülitada
rihmad läbi närida
hullusärk seljast raputada
ning hullumaja müüridest oma laperdavais haiglarõivais üle kalpsata.

Kuulake seda, kes teab.

Teie ainus lootus hullumeelses maailmas hakkama saada on seega… muutuda kasutuks idioodiks. Ning mida varem, seda parem.

Kes on üldse kasulik idioot?
“Mõned ideed on nii rumalad, et ainult intellektuaalid suudavad neid uskuda.”

Kasulik idioot on kahju tekitajate abiline. Seda mõistet kasutati ajalooliselt läänlaste kohta, kelle sümpaatia sotsialismi vastu teenis bolševistlikke, stalinistlikke ja maoistlikke jubedusi, mis neelasid 20. sajandil endasse üle saja miljoni inimese hinge.

Sidney ja Beatrice Webb külastasid kurikuulsaid Potjomkini külasid ja kirjutasid särava kiidukirja Stalini utoopiale, mis sai nimeks “Nõukogude kommunism: uus tsivilisatsioon?”

Kasulikud idioodid kiidavad kohti ja asju, mida pole olemas. Ja see on ohtlik.

Kasulikud idioodid peavad tänapäeval samasuguseid õelaid tegelasi vooruslikeks.

Kasulikud idioodid on alatasa iga uusima asja eestvedajad – nad on inimesed, kelle enesehinnang on seotud globalistliku agenda emotsiooniküllase kaitsmise ja normaalse elu süstemaatilise väljasuretamisega.

Kasulikud idioodid on alatasa iga uusima asja eestvedajad – nad on inimesed, kelle enesehinnang on seotud globalistliku agenda emotsiooniküllase kaitsmise ja normaalse elu süstemaatilise väljasuretamisega.


Need on surmakultuuri komissarid, “mitte piisavalt virgunute” poole näpuviibutajad, kes irvitavad põlatud lihtrahva terve mõistuse üle. Kõik need revolutsionäärid peavad vandenõud tavaliste inimeste hukkamiseks. Nad mitte üksnes ei vihka teid, nad ei näe teid tegelikkuses üldse inimestena.

Kasulikud idioodid on inimesed, kes on sisimas veendunud, et nad on teist targemad, kuna nad teavad ühest küljest, et rass ja sugu on pelgalt sotsiaalsed konstruktsioonid – ent samas, kui nad peaksid ennast paksuks sööma, siis ei lasu süü mitte kunagi neil, vaid geneetikas, mille olemasolu nad paralleelses olukorras äsja eitasid.

Kasulike idiootide üleolekutunne tuleneb nende usust progressi, kogu inimkonna kõigutamatusse moraalsesse progressi aja jooksul – välja arvatud muidugi teie puhul. Seegi on müüt, nagu kõik kasulike idiootide uskumused.

Kasulikud idioodid kardavad paaniliselt surma, kontrolli kaotamist oma sotsiaalmeedia postituste üle või eksootiliste toitude valesti hääldamist. Kõige enam kardavad nad tsensuuri oma kaasidiootide poolt, kelle meeldimistest ja tellimustest sõltub kogu nende õõnes identiteet.


Kasulikud idioodid kardavad paaniliselt surma, kontrolli kaotamist oma sotsiaalmeedia postituste üle või eksootiliste toitude valesti hääldamist. Kõige enam kardavad nad tsensuuri oma kaasidiootide poolt, kelle meeldimistest ja tellimustest sõltub kogu nende õõnes identiteet.

Neil pole tõelisi sõpru. Suurim patt nende silmis on “vale arvamuse” omamine. Nende elu piiritlevad ebasiirad vabandused, mis on tegelikult lömitavad palved säästa argpüksi.

Headel ideedel on teadupärast oma hind – ideedel, mis teenivad headust ja õiglust, mis peegeldavad Looja poolt loodud korda ja julgustavad inimkonna õitsengut. Sama hind on ka põhimõtete omamisel. Heade ideede eest tasutakse alati vaprusega.

Tänaseks päevaks oleme jõudnud punkti, kus on tagumine aeg lüüa kokku kurjuse ees argliku vaikimise hind.

Tänaseks päevaks oleme jõudnud punkti, kus on tagumine aeg lüüa kokku kurjuse ees argliku vaikimise hind.


Kasutu idioodi tee
Talumatult ennast täis olijate LOL-ist kuni NOTLOL-ini, kasutu idioodi tee on nagu naeratus keset kiini. See idioot on kasutu, sest teda ei saa kasutada. Ta ei ole oma alandamises osaleja.

Kasutu idioot ei ärka hommikul ega lülita televiisorit sisse, mõeldes: “Vaatame, mis hoiakut vanakuri mulle millegi/kellegi suhtes täna soovib ajusagarate vahele taguda.”

Kasutu idioot on reaalsusel põhineva kogukonna liige, faktidest lähtuja, kellel on tervemõistuslikult skeptiline instinkt inimese ja tema veidrate skeemide ekslikkuse suhtes.

Kasutu idioot on reaalsusel põhineva kogukonna liige, faktidest lähtuja, kellel on tervemõistuslikult skeptiline instinkt inimese ja tema veidrate skeemide ekslikkuse suhtes.


Teda sildistatakse erinevate nimedega ja ta ei hooli sellest. Ta näeb ajaloo ja looduse armatuuris midagi endast ja kogu inimkonnast kaugemale ulatuvat.

Ta on võimeline millekski suureks, eriti hingeküsimustes. Ta ei ole instrument, mida saab tantaliseerivalt sõrmitseda. Ta ei ole üksi.

Kuidas olla kasutu
Iga idiootne süsteem kardab hüsteeriliselt tõde. Tõde paljastab hetkega vaatemängu, näidates alasti keisrit naeruväärse ja illusioonides sipleva petturina. Olla kasutu sellele rumalale süsteemile tähendab seega pühenduda tõele.

Soovitan teil mitte kunagi vihastuda nende peale, kellega te ei nõustu, vaid esitada selle asemel rahulikult vastuväiteid. Siirus igas teos on kõige täielikum eneseväljendus. Olge järjekindlad.

Iga idiootne süsteem kardab hüsteeriliselt tõde.


Panustage midagi kasulikku – isegi kui ütlete seda ainult endale.

“Ma ei usu seda,” on üks võimalus. “See ei ole tõsi” on teine. “Kuidas see aitab?” on kolmas. Ja ärgem kunagi unustagem, et naer on parim ravim ühiskonnas, kus terve mõistus on asendunud kollektiivse vaimuhaigusega.

Lihtsad, viisakad vastuväited idiootide räägitud loole põhjustavad selle kokkuvarisemise. Olge oma oponentidega mõistlikud, mitte vastikud. Te peate olema kasvõi ainus kainemõistuslik inimene ruumis. Kui peaksite seda suutma, siis olge valmis ilutulestikuks.

Teid nimetatakse idioodiks, kuna te ei usu kollektiivse vaimuhaiguse sisendusi. See on teie märguanne naeratamiseks.

Ärgem kunagi unustagem, et naer on parim ravim ühiskonnas, kus terve mõistus on asendunud kollektiivse vaimuhaigusega.


Kui keeldute avalikult ja rahulikult ega lase end alistuma sundida, muutute nakkuse koldeks. Tõe pisik levibki ühiskonnas sellisel viisil. See on tohutu kergendus, kui te ei pea enam maailma jaoks vabandusi välja mõtlema.

Praktiliselt kõik, mida meile viimastel aastatel on sisendatud, on olnud totaalne vale. Järgnevalt mõned näited:
Vaktsiinid on olnud tõhusad ja ohutud;
Hunter Bideni sülearvuti lugu oli võltsitud;
Trump kaotas valimised;
Washingtoni 6. jaanuari sündmused olid “vägivaldne ülestõus”;
Transnaised on samuti naised;
Ukrainas ei ole natse;
USA toetatud riigipööret ei ole Ukrainas kunagi toimunud;
Venemaa on kohe-kohe sõda kaotamas;
Maskid aitavad koroona levikut pidurdada;
Globaalseid agendasid ei ole olemas.

Valede impeerium on olemuslikult pahelisuse, viletsuse ja surma turunduskampaania.

Miks TEIE peaksite saama kasutuks idioodiks
Meie üle valitsev režiim mõistab tänaseks hukka ja kiusab taga kõike, mis on tõene ja kainemõistuslik. Sel põhjusel usun, et meie pääste seisneb üksnes kasutuks idioodiks saamises.

Mida ma selle all mõtlen. Võtkem lausutu lahti sõna-sõna haaval…

Kasutu, sest teie vaated ja motiivid ei ühti eliidi omadega, kes peavad teid oma vaenlaseks.

Idioot, sest kõik tõene kuulub idiootidele. Faktid on tänapäeval olulised ainult fanaatikutele ja pimedusega löödud inimestele. Nutikad inimesed tõmbavad klapid silmadele.

Päästmine? Jah, sest kus on tõde, seal on paratamatult ka Jumal. Meie pidevas meediasulgemise seisundis pole midagi andestamatumat kui tõde.

Meie üle valitsev režiim mõistab tänaseks hukka ja kiusab taga kõike, mis on tõene ja kainemõistuslik. Sel põhjusel usun, et meie pääste seisneb üksnes kasutuks idioodiks saamises.


Selle süsteemi jaoks kasutuks muutumine tähendab õitsengut. Pöörake niinimetatud “Saatana aknast” (jäledast televiisorist ja selle koledatest õdedest) eemale ja olge väga ettevaatlik selle suhtes, mida tarbite. Toitke oma vaimu ja keha vähem halva kraamiga.

Võidelge avameelsuse abil. Võitmine tähendab õitsengut, mitte ära panemist ega uhkeldamist. Ning mis peamine… Saage sedasi elavaks reklaamiks rõõmsamale ja tervemale elamise viisile.

Makroskoop saab ilmuda üksnes oma lugejate ja kuulajate toel. Juhul kui ka Sina oled huvitatud Makroskoobi edasisest ilmumisest, saad teha selleks omale jõukohase annetuse, käesoleva loo lõpus toodud rekvisiitidel. Tänan tähelepanu ja abi eest!

Allikas

Aita Makroskoobil edasi ilmuda

Hea külastaja… Tänan Sind, et oled meie lugejaks! Kuna Makroskoobi tegevuse jätkamine nõuab palju tööd ning väljaminekuid, sõltub portaali edasi püsimine oma lugejate toetusest, ilma milleta pole paraku ka Makroskoopi.   

Kui soovid, et Makroskoop avaldaks ka edaspidi kaalukaid uudiseid, läbinägelikke analüüse ja mõtlemapanevaid arutelusid, siis saad sellele kaasa aidata, tehes pangas püsikande (või erakorralise suurema toetuse) portaali kontole:

ANNETUSE SAAJA: OÜ Nanoskoop

KONTO NUMBER: EE687700771007683571

SELGITUS: Makroskoobi annetus

Kuigi Makroskoobi lugejate majanduslikud võimalused on erinevad, on iga annetus portaali edasikestmise jaoks erakordselt oluline ning suure tänuga vastu võetud.

Aitäh!

Jaga sõpradega:
Tasuta uudiskiri
Hoia end Makroskoobis!

Saadame korra nädalas sinu e-postkasti kokkuvõtte nädala jooksul ilmunud olulisematest lugudest ja uudistest.