AudioMakroskoopToeta Makroskoopi

Pöördumine lugejatele Makroskoobi tegevuse jätkamiseks

Adrian Bachmann
Adrian Bachmann

Järgnev videopöördumine on mõeldud Makroskoobi lugejatele ja kuulajatele palvega, et saaksin Makroskoobi tegemist jätkata. Ühtlasi ülevaatena Makroskoobi hetkeseisust ning tänuavaldusena kõigile portaali toetajatele, tänu kellele on kümned tuhanded lugejad saanud tänaseks ligi 3 aastat Makroskoobi vahendusel maailma süvatrende seirata.

Kuivõrd Makroskoop on tasuta väljaanne, mille olemasolu sõltub täielikult oma lugejate ja kuulajate toetusest, siis juhul kui ka Sina oled huvitatud Makroskoobi jätkamisest, saad teha selleks omale jõukohase panuse, kasutades allpool toodud pangarekvisiite. Iga annetus on suure tänutundega vastu võetud. Kõige enam pakuvad Makroskoobi jätkamisele tuge püsikorraldused, mis annavad portaali edasi tegemise osas kõige enam kindlust.

Lugupidamise ja tänuga,

Adrian Bachmann

Adrian Bachmann on Makroskoobi temaatilise kontsepti väljatöötaja ja portaali peatoimetaja. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduskonna, õppinud EBS-i magistriõppes ärijuhtimist ning töötanud 10 aastat luureanalüütikuna Välisluureametis ja NATO peakorteris. Seejärel 4 aastat peaanalüütikuna investeerimiskulla valdkonnas. Tema missiooniks on majanduslike, poliitiliste ja julgeolekualaste protsesside ning nende omavaheliste seoste mõistetavaks tegemine nii globaalsel, regionaalsel kui ka riiklikul tasandil. Kes soovib aidata Adrianil seda kutsumust jätkata, saab seda teha läbi annetuse pangaülekandega järgmistel rekvisiitidel:

MAKSE SAAJA: Adrian Bachmann

KONTO NUMBER: EE271010011832141226

SELGITUS: Annetus

Jaga sõpradega:
Tasuta uudiskiri
Hoia end Makroskoobis!

Saadame korra nädalas sinu e-postkasti kokkuvõtte nädala jooksul ilmunud olulisematest lugudest ja uudistest.