AjatuMakroskoopToeta MakroskoopiVariaVideo

Makroskoop teelahkmel – portaali väljavaated jätkamiseks

Hea Makroskoobi lugeja… käesolev pöördumine on mõeldud eeskätt Sinule, kes Sa soovid, et Makroskoop jääks püsima ning ilmuks edasi ka tulevikus.

Olen tänase seisuga jõudnud Makroskoobis avaldada ligi tuhat teksti ja audiolugu, mis keskenduvad peamiselt maailma majandusliku, militaarse, geopoliitilise ning ühiskondlik-kultuurilise süsteemi mõistetavaks tegemisele võimalikult paljudele inimestele. Olles tänaseks ilmunud pea 3 aastat ja jõudnud kümnete tuhandete lugejateni, on majanduslikult rasked ajad jõudnud tänaseks ka Makroskoobini. Toetajate 70%-line kahanemine tähendab paraku, et olen jõudnud punkti, kus portaali edasi tegemine ei oleks mul enam ka ühe mehe ettevõtmisena majanduslikult teostatav.

Alljärgnevas videos annan lühikese ülevaate portaali hetkeseisust ja väljavaadetest ka tulevikus edasi ilmuda, juhul kui Makroskoobi lugejad on valmis selle nimel abikäe ulatama.

Kui oled Makroskoobi lugeja ning soovid, et saaksin Makroskoobi portaali ka tulevikus edasi teha, siis ole nii kena ja tee selleks omalt poolt taskukohane annetus alljärgnevatel rekvisiitidel, markeerides kande selgitusena “annetus” või “Makroskoobi toetuseks”. Kõige kindlamaks abiks Makroskoobi jätkamisel on igakuiste püsikorraldustena tehtud kanded, mis annavad suurema kindluse, et saan portaali tegemisega jätkata alaliselt.

Lõpetuseks tänan kogu südamest kõiki, kes te olete aidanud Makroskoobil teoks saada ning kes te seda tulevikus teha soovite.

MAKSE SAAJA: Adrian Bachmann

KONTO NUMBER: EE271010011832141226

SELGITUS: Annetus

Jaga sõpradega:
Tasuta uudiskiri
Hoia end Makroskoobis!

Saadame korra nädalas sinu e-postkasti kokkuvõtte nädala jooksul ilmunud olulisematest lugudest ja uudistest.