MakroskoopToeta Makroskoopi

PÖÖRDUMINE: Makroskoop vajab edasi ilmumiseks lugejate abi

Adrian Bachmann
Adrian Bachmann

Hea lugeja… Esmalt tänan kõiki neid, kes on võtnud nõuks Makroskoobi ilmumist toetada, et käesolev portaal saaks eksisteerida. Tänu teie abile oleme saanud Makroskoobi taas käivitada ning tähistada hiljuti nii 2 aasta möödumist Makroskoobi esmailmumisest kui 500nda loo avaldamist. Oleme jõudnud nende verstapostideni üksnes tänu teile. Suur tänu!

Paraku on olukord tänase seisuga selline, et Makroskoobi püsilugejatest on portaali toetuseks püsiannetuse teinud liiga üksikud, et Makroskoobi kulusid katta. Tõlkijate, toimetajate, IT-teenuste, fotopankade, sotsiaalmeedia toe ning muude kulude tasumine vajab paratamatult, et need kes Makroskoopi regulaarselt loevad teeksid omapoolse regulaarse püsiannetuse, mis võimaldaks portaali tööd jätkata.

Toetajate abita ei ole portaali ülalpidamist võimalik jätkata ka minul, kuna olen Makroskoobi avaldamise teinud viimasel aastal oma põhitööks, millega soovin jätkata, ent mis on võimalik üksnes juhul kui lugejad seda tööd oma toetusega võimaldavad.  

Seega… kui oled regulaarne Makroskoobi lugeja ning soovid, et Makroskoop jätkaks ilmumist, siis ole palun nii kena ja tee jõukohane püsiannetus, millega katta portaali püsikulud ühele kahest allpool toodud kontost.

ANNETUSE SAAJA: OÜ Nanoskoop 
KONTO NUMBER: EE687700771007683571  
SELGITUS: Makroskoobi annetus   

Kui keegi soovib toetada siinkirjutaja autorlusega lugude ja kommentaaride ilmumist, siis võib selleks teha eraldi annetuse minu isiklikule kontole:

ANNETUSE SAAJA: Adrian Bachmann 
KONTO NUMBER: EE271010011832141226 
SELGITUS: Makroskoobi annetus

Loodan Makroskoobiga jätkamiseks Teie abile ning soovin rõõmu, rahu ja kordaminekuid.

Adrian Bachmann

Makroskoobi autor ja peatoimetaja

Jaga sõpradega:
Tasuta uudiskiri
Hoia end Makroskoobis!

Saadame korra nädalas sinu e-postkasti kokkuvõtte nädala jooksul ilmunud olulisematest lugudest ja uudistest.